Zaznacz stronę
Alstor SDS oraz nasi Partnerzy Ivanti i Proget zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej, wirtualnej konferencji pt. „Bezpieczeństwo i niezawodność systemów informatycznych” organizowanej przez GigaCon. Uczestnicząc w wykładach dowiesz się m.in. jak zarządzać i zabezpieczać firmowe urządzenia mobilne oraz dostarczać IT w bezpieczny sposób.

Podczas konferencji zaprezentujemy:

Jak zminimalizować ryzyko konsekwencji ataku na pracowników w firmie– Ivanti

Obszar, na którym najczęściej skupiają się cyberprzestępcy to najsłabszy element środowiska IT w organizacji. Tym elementem jest użytkownik. Wsparcie działów IT w skutecznej ochronie, to cel jaki stawia sobie Ivanti. Obronę taką umożliwiają zintegrowane narzędzia Ivanti zapewniające najwyższy stopień ochrony przed atakami. Niezbędna automatyzacja procesów odciąża działy IT od rutynowych działań pochłaniających ogromne ilości czasu, który powinien zostać wykorzystany do obsługi dużo ważniejszych zadań.

“Bezpieczna i wydajna praca na urządzeniach mobilnych” – Proget Software

Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych to zadanie drugoplanowe. Jednakże ochrona zgormadzonych na nich danych jest priorytetem działów IT. Ekspert poruszy kwestie związanie z zarządzaniem flotą firmowych smartfonów oraz tabletów. Prezentacja będzie odpowiedzią na kluczowe pytanie: w jaki sposób można zarządzać firmowymi smartfonami/tabletami w dobie pracy zdalnej, zapewniając pracownikom pełną wydajność a jednocześnie chroniąc krytyczne dane zgromadzone na tych urządzeniach.

Godzina prezentacji: 10:40 – 11:10
Godzina prezentacji: 11:50 – 12:20

Prelegent:

Bogdan Lontkowski

Bogdan Lontkowski

Dyrektor Regionalny na Polskę, Czechy, Słowację i kraje bałtyckie w firmie Ivanti

Od 30 lat w branży IT. Był prezesem JTT Czechy rozwijając skutecznie sprzedaż do krajów ościennych. Przez 8 lat zajmował się z sukcesem budowaniem kanału partnerskiego i działu Consumer w Fujitsu-Siemens. Kilka następnych lat odpowiadał w Microsoft za międzynarodowych klientów w dziale OEM MNA. Od siedmiu lat będąc na pozycji Dyrektora Regionalnego buduje pozycję Ivanti (wcześniej LANDESK) w regionie, w oparciu o kanał partnerski.

Konferencja dotyczy m.in. takich zagadnień jak:

  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji
  • Jak zapewnić bezpieczeństwo danych w usługach w chmurze
  • Oprogramowanie i urządzenia szyfrujące
  • Zarządzanie tożsamością, kontrola dostępu
  • Systemy firewall i VPN
  • Oprogramowanie i systemy antywirusowe
  • Serwery usług sieciowych
  • Polityka bezpieczeństwa
  • Zarządzanie bezpieczeństwem urządzeń mobilnych

Zespół Alstor SDS, Ivanti oraz Proget zachęcają do bezpłatnej rejestracji online:

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania, które będą prezentowane podczas wirtualnej konferencji:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271