Zaznacz stronę

Weź udział w wirtualnej konferencji poświęconej bezpiecznej, niezawodnej oraz nowoczesnej serwerowni. Eksperci Vertiv, Ivanti oraz Infortrend przybliżą uczestnikom wydarzenia zagadnienia związane z profilaktyczną analizą stanu urządzeń IT w celu uniknięcia przestojów, wskażą najsłabsze elementy środowiska informatycznego i jak chronić swoją sieć przed cyberatakami, a także jak zmierzyć się z transformacją infrastruktury pamięci masowej.

Data:
25 czerwca 2020 (czwartek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
2 godziny
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 
  • menedżerów i specjalistów infrastruktury technicznej, którzy na co dzień zajmują się sprawami utrzymania serwerowni;
  • administratorów sieci, którzy zarządzają i zabezpieczają firmowe urządzenia IT;
  • specjalistów i inżynierów obsługujących serwerownie i centra danych każdej wielkości;
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. SAN, NAS oraz rozwiązań chmurowych.
podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatora konferencji Alstor SDS Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz partnerów-prelegentów (Vertiv, Ivanti, Infortrend), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na konferencję internetową organizowaną przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 25 czerwca 2020 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji konferencji internetowej (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez wyżej wymienione podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia konferencji online pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

11:00 – 11:10

Witamy na pokładzie Alstor SDS

11:10 – 11:40

Vertiv „Pomiar i obniżanie temperatury Twojego sprzętu IT w serwerowni
– Krzysztof Krawczyk

11:40 – 12:10

Ivanti „Jak zapewnić bezpieczeństwo IT w firmie
– Bogdan Lontkowski

12:10 – 12:40

Infortrend „SAN, NAS i chmura w jednym zunifikowanym rozwiązaniu
– Jerzy Adamiak

12:40

Sesja Q&A – zadaj pytanie ekspertowi

Dla zainteresowanych uczestników istnieje możliwość wysłania po wydarzeniu dodatkowych materiałów szkoleniowo-informacyjnych.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania zestaw upominkowy (m.in. pamięci flash i uniwersalne kable do ładowania urządzeń mobilnych).

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w konferencji 😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu osoba, która prawidłowo odpowiedziała na wszystkie pytania i/lub odpowiedziała najszybciej (w przypadku większej liczby prawidłowych odpowiedzi) zdobędzie nagrody.

Pomiar i obniżanie temperatury Twojego sprzętu IT w serwerowni – Vertiv

W celu eliminacji przestojów organizacji konieczna jest regularna i profilaktyczna analiza stanu urządzeń IT. Podczas prezentacji zostaną przedstawione rozwiązania do pomiaru parametrów środowiskowych Vertiv Geist Watchdog, które pozwalają łatwo i dokładnie ocenić sytuację w twojej serwerowni. Jeśli zmagasz się z problemem przegrzewania sprzętu sieciowego idealnym rozwiązaniem jest Vertiv Geist SwitchAir. Prezentacja obejmować będzie również sposoby utrzymywania pożądanej temperatury panującej w twoim centrum danych. W części demo odbędzie się pokaz działania dostępnych czujników, takich jak: temperatury, przepływu powietrza, wykrycia wody czy utraty zasilania. [Otwórz ulotkę]

Jak zapewnić bezpieczeństwo IT w firmie – Ivanti

Obszar, na którym najczęściej skupiają się cyberprzestępcy to najsłabszy element środowiska IT w organizacji. Tym elementem jest użytkownik. Wsparcie działów IT w skutecznej ochronie, to cel jaki stawia sobie Ivanti. Obronę taką umożliwiają zintegrowane narzędzia Ivanti zapewniające najwyższy stopień ochrony przed atakami. Niezbędna automatyzacja procesów odciąża działy IT od rutynowych działań pochłaniających ogromne ilości czasu, który powinien zostać wykorzystany do obsługi dużo ważniejszych zadań.

SAN, NAS i chmura w jednym zunifikowanym rozwiązaniu – Infortrend

Wraz ze wzrostem ilości danych coraz więcej przedsiębiorstw musi zmierzyć się z transformacją infrastruktury pamięci masowej. EonStor GS jest rozwiązaniem pozwalającym zmierzyć się z tym wyzwaniem, oferującym: pojemności od kilkudziesięciu/kilkuset TB do ponad 20 PB; usługi SAN, NAS oraz bramę do chmury; modele podstawowe o różnej wielkości skalowalne do 890 lub nawet 1700 dysków; różnorodne interfejsy: FC 16/32 Gb, 1/10/25/40 GbE.

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

IT Solutions Sales Manager na region Europy Wschodniej, Vertiv

Absolwent Politechniki Warszawskiej i pierwszego rocznika Inżynierii Komputerowej. Wieloletni redaktor naczelny miesięcznika Linux+. Pracownik działu bezpieczeństwa w firmie Orange. Przez 11 lat ekspert firmy Alstor SDS w dziedzinie systemów zdalnego dostępu do infrastruktury IT oraz oprogramowania zarządzającego infrastrukturą Data Center (DCIM). Obecnie w Vertiv odpowiada za rozwój sprzedaży marki Avocent w regionie Europy Wschodniej i doradztwo w zakresie zdalnego dostępu i zarządzania infrastrukturą IT.

Bogdan Lontkowski

Bogdan Lontkowski

Dyrektor Regionalny na Polskę, Czechy, Słowację i kraje bałtyckie w firmie Ivanti

Od 30 lat w branży IT. Był prezesem JTT Czechy rozwijając skutecznie sprzedaż do krajów ościennych. Przez 8 lat zajmował się z sukcesem budowaniem kanału partnerskiego i działu Consumer w Fujitsu-Siemens. Kilka następnych lat odpowiadał w Microsoft za międzynarodowych klientów w dziale OEM MNA. Od siedmiu lat będąc na pozycji Dyrektora Regionalnego buduje pozycję Ivanti (wcześniej LANDESK) w regionie, w oparciu o kanał partnerski. .                .               .               .               .                      .                   .

Jerzy Adamiak

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant, Alstor SDS

Z firmą Alstor SDS związany jest od 2000 roku. Główny obszar zainteresowań to systemy pamięci masowej wykorzystujące macierze dyskowe i pamięci taśmowe. Jest specjalistą w dziedzinie backupu i archiwizacji danych. Posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe związane z wykorzystywaniem rozwiązań software’owych. Od wielu lat zajmuje się rozwiązaniami marki Infortrend oraz aktywnie uczestniczy w procesie ich wdrażania.

  .                   .                  .                  .                  .                       .                      .

Zapytaj naszych specjalistów o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas konferencji:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@alstorsds.pl
tel.: +48 668 157 173

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultants
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@alstorsds.pl
tel.: +48 609 601 910