Zaznacz stronę

Zapraszamy do zapoznania się z relacją wideo z webinarium zorganizowanym w dniu 12 grudnia 2018 roku (godz. 11:00) przez Alstor SDS. Podczas krótkiego labu zaprezentowaliśmy szybkość odtworzenia środowiska wirtualnego za pomocą Veeam-a z macierzy Exagrid w porównaniu z odtworzeniem z dysków bezpośrednio podpiętych do serwera (DAS).

Informacje o webinarium:

Uczestnictwo: bezpłatne

Termin realizacji: 12 grudnia 2018 (środa), godz. 11:00

Czas trwania: 1 godz. 30 min

Prowadzący: Jerzy Adamiak

Język prezentacji: polski

Zapoznaj się z relacją wideo:

 

Współpraca urządzeń backupowych Exagrid z systemem Veeam

ExaGrid to skalowalne urządzenie do backupu dyskowego z deduplikacja. Dzięki unikalnej strefie zapisu (landing zone) pozwala na wykonywanie backupu z taka samą szybkością jak przy backupie na zwykła przestrzeń dyskową. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań oferuje kilkukrotnie szybsze odtwarzania danych. Zastosowanie urządzeń Exagrid i oprogramowania Veeam pozwala na dodatkowe przyspieszenie wykonywania backupu oraz na kilkukrotne przyspieszenie wykonywania pełnych kopii syntetycznych. Zalety urządzeń Exagrid uwidaczniają się szczególnie w momencie uruchamiania maszyn wirtualnych bezpośrednio z kopii backupowych. Proces ten w przypadku Exagrid trwa od kilkudziesięciu sekund do kilu minut, podczas gdy korzystając z innych rozwiązań może to trwać od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin.

Zaletą deduplikatorów Exagrid jest także łatwa możliwość rozbudowy poprzez proste dodanie następnego urządzenia, zachowując przy tym globalność deduplikacji oraz zapewniając zwiększenie przepustowości.