Zaznacz stronę

Zespół Alstor SDS wraz z firmą Scale Computing zaprasza do wzięcia udziału w internetowym szkoleniu technicznym, które odbędzie się 24 lutego 2021. START o godzinie 11:30. Tematem przewodnim prezentacji są „Centra Danych w erze Edge Computingu”.

W drugiej części wydarzenia zaprezentowane zostanie rozwiązanie HC3 od Scale Computing na webowym interfejsie zarządzającym, m.in.: tworzenie maszyn wirtualnych, kopii migawkowych, replik, odtwarzanie plików, itp. Podczas 60 minutowego seminarium online uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertom Scale Computing – William van Collenburg oraz Thorsten Schaefer.

Informacje o webinarze:

Data:
24 lutego 2021 (środa)
Godzina:
11:30
Czas trwania:
60 minut (± 10 min)
Język prezentacji:
angielski i polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • administratorów sieci i inżynierów IT, którzy na co dzień zajmują się obsługą Centrów Danych każdej wielkości;
  • specjalistów IT, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia dotyczące rozwiązań hiperkonwergentnych;
  • resellerów, którzy chcą lepiej zrozumieć, jaką rolę odgrywa tworzenie maszyn wirtualnych oraz storage tiering (HEAT);
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. hiperkonwergencji, snapshot’ów i odtwarzania danych.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatora szkolenia Alstor SDS Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz prelegenta Scale Computing (Europalaan 28D, 5232 BC, ‘s-Hertogenbosch, Holandia), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na internetowe szkolenie techniczne organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 24 lutego 2021 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji seminarium internetowego (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Alstor SDS i/lub Scale Computing. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia konferencji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Podczas tego webinarium dowiesz się:
  • jak Edge Computing poprawia efektywność każdej branży, w której istnieją zdalne lokalizacje;
  • jak Scale Computing przekształca rozproszone i odizolowane lokalizacje (filie, oddziały) w samozarządzalne mikrocentra danych;
  • o zaletach Edge Computing z HC3 Edge – m.in. jak aplikacje są w stanie działać podczas aktualizacji lub gdy pojawią się problemy ze sprzętem;
  • jak tworzyć maszyny wirtualne, kopie migawkowe, repliki oraz jak odtwarzać pliki po awarii, dzięki rozwiązaniom Scale Computing. 
Nie wiesz czym jest platforma HC3?

Unikalnym składnikiem rozwiązania Scale Computing jest opatentowane oprogramowanie HyperCore. Jest ono wstępnie zainstalowane na każdym węźle HC3, gotowe do uruchomienia bezpośrednio po rozpakowaniu, dostrojone dla każdego typu węzła HC3, bez potrzeby korzystania z dodatkowych licencji lub instalacji dodatkowego oprogramowania. HyperCore w sposób ciągły monitoruje wszystkie maszyny wirtualne, oprogramowanie oraz elementy sprzętowe, aby wykryć i automatycznie zareagować na typowe zdarzenia infrastruktury, zachować dostępność aplikacji i uprościć zarządzanie centrum danych.

Informacje o prelegentach:

William van Collenburg

William van Collenburg

Solutions Engineer, Scale Computing

Posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z rynkiem IT. Specjalizuje się w: wirtualizacji, VMware, rozwiązaniach sieciowych, sprzęcie serwerowym, zarządzaniu systemami oraz sprzęcie do przechowywania danych. Z firmą Scale Computing współpracuje od stycznia 2019 roku.

Thorsten Schaefer

Thorsten Schaefer

Regionalny menedżer, Scale Computing

Z rynkiem IT związany jest od wielu lat, posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z branżą oprogramowania komputerowego. Specjalizuje się w Hyper-Converged Infrastructure (HCI), Software Defined Storage (SDS), Storage Area Network (SAN), VMware, Storage oraz VDI. Posiada praktyczną wiedzę techniczną z zakresu informatyki biznesowej. Jest absolwentem Open University of London oraz Duale-Hochschule Baden-Württemberg (Stuttgart, Niemcy).

Dowiedz się więcej:

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinaru:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@alstorsds.pl
tel.: +48 609 601 910