Zaznacz stronę

Zespół Alstor SDS z przyjemnością zaprasza do udziału w webinarze Fujitsu “Organisational Intelligence”, który odbędzie się

23 lipca!

Drodzy Partnerzy!

Jesteśmy świadkami coraz szybciej rozwijającej się cyfrowej transformacji, której jednym z niezbędnych elementów jest skaner. Jeden z liderów rynku, spółka PFU (EMEA) Limited pragnie podzielić się ze swoimi Partnerami spostrzeżeniami na temat strategii sprzedaży, dostosowanej do specyfiki rynku cyfrowej transformacji, czego efektem z pewnością będzie osiągnięcie lepszych wyników.

Dlatego też już dziś zapisz się na webinar, dzięki któremu dowiesz się jak lepiej poznać potrzeby klienta, pomóc w procesie wyboru rozwiązania, i w rezultacie odnieść sukces sprzedażowy. Nie musisz się obawiać, że będzie to kolejna prezentacja produktów, dotycząca ich technicznych parametrów oraz funkcjonalności. Dowiesz się natomiast w jaki sposób technologia może pomóc w transformacji cyfrowej oraz przed jakimi wyzwaniami stoją Twoi klienci oraz jakie mają możliwości.

Nie będziemy ukrywali, że zależy nam na tym, aby nasi Partnerzy mieli tu jak najwięcej sukcesów, dlatego gorąco zapraszamy do rejestracji i udziału w tym wydarzeniu.

Informacje dodatkowe:

Data: 23 lipca 2020 (czwartek)
Godzina rozpoczęcia: 11:30 CEST
Przybliżony czas trwania: 90 min

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania marki Fujitsu:

Katarzyna Włoch

Product Manager
k.wloch@alstorsds.pl
tel.: +48 502 447 113