Zaznacz stronę

Nowy serwer konsoli Vertiv™ Avocent® ACS 8000 Cellular LTE obsługuje infrastrukturę firmy Vertiv i urządzenia innych firm.

Seria nowych, zaawansowanych serwerów konsolowych Avocent® ACS8000 kontynuuje długą historię sukcesu, dzięki nowej innowacyjnej platformie integrującej ważne funkcje łączności, takie jak sieć komórkowa, światłowód gigabitowy, USB i inne czujniki. Specjaliści IT mogą od teraz wykorzystać nowe możliwości rozwiązania Vertiv, by w jeszcze bardziej bezpieczny sposób pozapasmowo zarządzać centrami danych, z dowolnego miejsca na świecie. Avocent® ACS8000 wyposażony w dwurdzeniowy procesor ARM z rozszerzonymi możliwościami pamięci, zaktualizowany system operacyjny Linux i oprogramowanie do zarządzania DSView ™, zapewnia optymalną wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność dla kompletnego rozwiązania do zarządzania poza pasmem (Out-of-Band).

Zdalny dostęp do sieci

vartiv avocent acs 8000 LTE z jendą antenąVertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury i rozwiązań zapewniających ciągłość działania, zaprezentował zaawansowany serwer konsoli Vertiv™ Avocent® ACS 8000 z funkcjami komórkowymi, zapewniający płynne, zintegrowane zarządzanie sprzętem firmy Vertiv i innych firm, nawet jeśli nie jest dostępna sieć przewodowa. Modele komórkowe Avocent ACS 8000 są obecnie dostępne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W Polsce planowane są na drugą połowę września.

Dzięki modelom komórkowym Avocent ACS 8000, pracownicy centrów danych, działów IT oraz personel centrum operacji sieciowych (NOC) mogą zdalnie uzyskiwać dostęp do swoich sieci w celu bezpiecznego, pozapasmowego zarządzania Vertiv i innymi zasobami infrastruktury IT, w dowolnym miejscu na świecie. Wykorzystując oprogramowanie zarządzające Vertiv™ Avocent® DSView™, użytkownicy Avocent ACS 8000 LTE zachowują wgląd i kontrolę nad systemami zasilaczy bezprzerwowych (UPS), jednostek dystrybucji zasilania (PDU), przełącznikami KVM i innymi podłączonymi urządzeniami poprzez proste, bezpieczne połączenie komórkowe.

Z uwagi na to, że coraz więcej pracowników uzyskuje dostęp do danych ze zdalnych lokalizacji i domowych biur, od w pełni funkcjonujących i zoptymalizowanych sieci wymagana jest bezpieczna zdalna widoczność oraz kontrola. (…) Opieka zdrowotna, handel detaliczny, instytucje rządowe oraz inne branże intensywnie korzystające z danych mogą poprawić swój dostęp dzięki Avocent ACS 8000 cellular”.

Angie McMillin

Wiceprezes i dyrektor generalny ds. rozwiązań informatycznych, Vertiv

Udostępniaj sprzęt sieciowy i rozwiązuj problemy

Oprócz zarządzania urządzeniami, Avocent ACS 8000 cellular umożliwia użytkownikom udostępnianie nowego sprzętu i rozwiązywanie problemów, z działającymi połączeniami Ethernet lub bez, w celu wydajniejszego i bezpieczniejszego działania sieci. Może być używany w aplikacjach korporacyjnych, brzegowych EDGE, kolokacyjnych, chmurowych i hiperskalowych. Jest również idealny do środowisk zdalnych pozbawionych przewodowego Internetu lub w lokalizacjach, w których nie ma tradycyjnej sieci podstawowej. Nadaje się także do środowisk brzegowych, z pojedynczym przewodowym połączeniem internetowym, wymagającym odporności na awarie lub w lokalizacjach, które nie chcą złożoności dodawania ruchu awaryjnego.

W raporcie za rok 2019, na temat przełączników KVM i konsol szeregowych, opracowanym przez firmę IHS Markit (podmiot zajmujący się analizą rynku), przedsiębiorstwo Vertiv zajęło pierwsze mieście na świecie, wśród dostawców rozwiązań do zdalnego zarządzania IT. Więcej informacji na temat sieci komórkowej Avocent® ACS 8000 oraz pełnej oferty rozwiązań do zdalnego zarządzania IT można znaleźć na stronie Vertiv.com.

O firmie Vertiv

Vertiv (NYSE: VRT) łączy sprzęt, oprogramowanie, analizy i bieżące usługi, aby zapewnić ciągłe działanie najważniejszych aplikacji klientów, ich optymalne działanie i rozwój wraz z ich potrzebami biznesowymi. Jako Architects of Continuity™, Vertiv rozwiązuje najważniejsze wyzwania stojące przed dzisiejszymi centrami danych, sieciami komunikacyjnymi oraz obiektami komercyjnymi i przemysłowymi, oferując portfolio rozwiązań i usług związanych z zasilaniem, chłodzeniem i infrastrukturą IT, które rozciągają się od chmury po brzeg sieci. Siedziba główna firmy Vertiv znajduje się w Columbus w stanie Ohio, w USA. Vertiv zatrudnia około 20 000 osób i prowadzi działalność w ponad 130 krajach.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Vertiv-Avocent:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@alstorsds.pl
tel.: +48 668 157 173