Zaznacz stronę

Podczas webinarium zostaną zaprezentowane nowe, innowacyjne listwy zasilające PDU, które usprawniają proces podłączania zasilania do urządzeń IT. Poprzez ich wykorzystanie ograniczone zostają przyszłe koszty i zmniejszone ryzyko potencjalnych przestojów usług biznesowych. Zaprezentowane zostanie również innowacyjne oprogramowanie wbudowane w listwy PDU, które eleminuje koszty utrzymania serwerów z zewnętrznym oprogramowaniem monitorującym. Na koniec odbędzie się sesja demo dostępu do takich listew zasilających.

Data:
27 maja 2020 (środa)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
90 minut
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 
Dostęp do szkolenia online:
z komputerów PC (Windows i MacOS)
oraz urządzeń mobilnych (Android, iOS).

Spotkanie jest przeznaczone dla menedżerów i specjalistów infrastruktury technicznej, którzy na co dzień zajmują się zasilaniem w serwerowniach i szafach rackowych. Ten webinar techniczny zainteresuje również wszystkich tych, którzy oferują rozwiązania związane z zasilaniem centrów danych każdej wielkości.

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Alstor SDS Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz Vertiv (Szturmowa 2A, 02-678 Warszawa), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na webinarium organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 27 kwietnia 2020 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji seminarium internetowego (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Alstor SDS i Vertiv. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia webinarium pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

  1. Rynek rozwiązań listew zasilających PDU w Polsce i na świecie.
  2. Nowoczesne, innowacyjne usprawnienia w nowej generacji listew PDU.
  3. Porównanie z produktami konkurencyjnymi.
  4. Live Demo.
  5. Sesja Q&A.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania ultralekka, ergonomiczna podstawka pod laptopa wykonana z duraluminium, marki BakkerElkhuizen.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w webinarze 😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym webinarze osoba, która prawidłowo odpowiedziała na wszystkie pytania i/lub odpowiedziała najszybciej (w przypadku większej liczby prawidłowych odpowiedzi) zdobędzie nagrodę.

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

IT Solutions Sales Manager na region Europy Wschodniej, Vertiv

Absolwent Politechniki Warszawskiej i pierwszego rocznika Inżynierii Komputerowej. Wieloletni redaktor naczelny miesięcznika Linux+. Pracownik działu bezpieczeństwa w firmie Orange. Przez 11 lat ekspert firmy Alstor SDS w dziedzinie systemów zdalnego dostępu do infrastruktury IT oraz oprogramowania zarządzającego infrastrukturą Data Center (DCIM). Obecnie w Vertiv odpowiada za rozwój sprzedaży marki Avocent w regionie Europy Wschodniej i doradztwo w zakresie zdalnego dostępu i zarządzania infrastrukturą IT.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas szkolenia:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@alstorsds.pl
tel.: +48 668 157 173

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@alstorsds.pl
tel.: +48 609 601 910