Zaznacz stronę

Skorzystaj z promocji Try&Buy razem z firmą Panasonic !

Bardzo wydajna, ultraszybka, doskonała jakość obrazu.
Już teraz przetestuj jeden ze skanerów z serii KV-S50 za darmo i uzyskaj rabat do ceny zakupu.

Wyjątkowe skanery A3 marki Panasonic

 

Bez względu na to jak duża jest Twoja organizacja i bez względu na to, w jakim sektorze się obracasz, nowa seria KV-S50 firmy Panasonic, z szybkim skanowaniem na szeroką skalę, ułatwi Twojej firmie codzienną pracę.

Oto najważniejsze cechy urządzeń objętych promocją Try&Buy:

 • Wyjątkowe prędkości skanowania do 120 stron na minutę (120 str./min / 240 obr./min KV-S5078Y, 90 str./min / 180 obr./min KV-S5058);
 • Pojemność podajnika ADF o dużej pojemności na 330 arkuszy;
 • Możliwości obsługi wielu rozmiarów i wielu materiałów;
 • Kolorowy wyświetlacz LCD (tylko KV-S5078Y);
 • Site Central Manager Suite do zarządzania sieciowego wieloma skanerami;
 • Inteligentne funkcje podawania papieru;
 • Oprogramowanie do zdalnego centralnego zarządzania i wbudowane przetwarzanie obrazu;·
 • Gigabitowe połączenie sieciowe (tylko KV-S5078Y).

To tylko niektóre z bezkonkurencyjnych i nowatorskich funkcji, które zostały zaprojektowane specjalnie dla dużych firm z dużym nakładem pracy. Dzięki temu Twoi pracownicy mogą się skupić na innych obowiązkach służbowych.

Jeśli w trakcie testowania skanera (jednak nie później niż w ciągu 14 dni od dnia jego otrzymania), zdecydujesz się na zakup urządzenia, to dzięki wyjątkowej i limitowanej ofercie otrzymasz od producenta dodatkowy rabat.

Jak odebrać BEZPŁATNY skaner z serii KV-S50?

biała cyfra jeden na niebieskim okręguWystarczy poprosić swojego dystrybutora/resellera skanerów Panasonic (w tym celu wypełnij formularz) o umożliwienie przetestowania KV-S50.

biała cyfra dwa na niebieskim okręguNastępnie Panasonic wyśle do Ciebie skaner na 15-dniowy okres próbny.

biała cyfra trzy na niebieskim okręguJeśli po zakończeniu okresu próbnego zechcesz kupić urządzenie z serii KV-S50, możesz to zrobić u swojego dystrybutora/resellera skanerów Panasonic otrzymując przy tym dodatkowy rabat.

Jednocześnie nie masz żadnych zobowiązań, możesz w każdej chwili zwrócić skaner bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nie czekaj, już dziś odbierz swój BEZPŁATNY skaner do testów (WYPEŁNIJ FORMULARZ).

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz
podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Alstor SDS SDS Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz firmę Panasonic (Maxis 2, Western Road, Bracknell RG12 1RT, Wielka Brytania), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym dot. promocji „Try&Buy – skanery Panasonic”, organizowanej przez ww. podmioty gospodarcze, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i realizacji opisanej na niniejszej stornie internetowej akcji promocyjnej oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez wyżej wymienione podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Regulamin Producenta:

 • Urządzenie testowe jest własnością firmy Panasonic i musi zostać zwrócone firmie Panasonic w okresie próbnym (łącznie maksymalnie 15 dni roboczych od momentu dostarczenia i odbioru urządzenia).
 • Jeśli urządzenie nie zostanie zwrócone w tym okresie, Panasonic może zafakturować użytkownika końcowego na pełną cenę urządzenia za pośrednictwem partnera Panasonic.
 • Maksymalna liczba zeskanowanych stron dozwolona w okresie próbnym wynosi 100 000 stron. Jeśli użytkownik końcowy potrzebuje więcej stron, musi wówczas skontaktować się z Partnerem i firmą Panasonic.
 • Jeśli maksymalna liczba zeskanowanych stron zostanie przekroczona, Panasonic i Partner mogą zażądać od użytkownika końcowego uiszczenia opłaty związanej z eksploatacją skanera.
 • Skaner należy zwrócić w idealnym stanie, wraz ze wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami, które oryginalnie zostały dostarczone.
 • Jeśli skaner zostanie zwrócony uszkodzony w wyniku niewłaściwego użytkowania lub nieprawidłowego działania, firma Panasonic lub Partner zażądają odszkodowania od użytkownika końcowego.
 • Jeśli wszystkie materiały eksploatacyjne oraz akcesoria nie zostaną zwrócone, firma Panasonic oraz jej Partner zażądają odszkodowania za brakujące materiały.

Zapytaj o rozwiązania Panasonic i promocję “Try&Buy” naszego specjalistę:

Katarzyna Włoch

Product Manager
tel.: +48 502 447 113
k.wloch@alstorsds.pl