Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Zgłoszenie naprawy RMA

W przypadku wystąpienia wady towaru, należny złożyć reklamację korzystając z poniższej procedury:

  1. Zweryfikuj gdzie można zgłosić reklamację danego produktu, informację tą można znaleźć w dokumencie Tabela okresów gwarancji i rękojmi (w Alstor SDS czy w autoryzowanym serwisie producenta). Gdy w tabeli wskazany jest Alstor SDS jako punkt serwisowy, proszę przejść do punktu 2.
  2. Wypełnij zgłoszenie korzystając z formularza dostępnego w powyższym menu.
  3. Po zweryfikowaniu zgłoszenia zostanie wysłany mailem jego numer, produktu odsyłane do serwisu Alstor SDS należy odpowiednio zabezpieczyć najlepiej korzystając z oryginalnych opakowań producenta.

Uwagi:

1. Zgłoszenie jest ważne dwa tygodnie po jego pozytywnej weryfikacji! Jeżeli zgłoszone urządzenie nie zostanie dostarczone w tym terminie do placówki serwisu to jego odesłanie będzie wymagało ponownego zgłoszenia reklamacji.

2. Urządzenie proszę należycie zabezpieczyć na czas transportu. Do tego celu najlepiej użyć oryginalnego opakowania wraz z wypełniaczami. Urządzenie powinno być zabezpieczone w taki sposób, aby samoczynnie się nie przemieszczało i było odseparowane miękkimi wypełniaczami od ścian opakowania. W przypadku cięższych urządzeń zalecamy umieścić opakowanie na palecie transportowej i przypiąć je zabezpieczającymi taśmami.

Adres wysyłki:
Alstor SDS Sp. z o.o. – Serwis
ul. Staniewicka 18 lok. 19
03-310 Warszawa

telefon: +48 (22) 24 84 001

Na opakowaniu proszę zaznaczyć numer RMA. Bez tego numeru przesyłki do Serwisu nie są przyjmowane.

3. Prowadzimy serwis produktów, które nie są objęte naszą gwarancją lub rękojmią. W celu wykonania ich naprawy należy wypełnić zgłoszenie reklamacji.

Osoby kontaktowe:

Sylwester Pytkowski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 507 015 459
s.pytkowski@alstorsds.pl

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 723 941 484
l.slupski@alstorsds.pl