Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Serwis skanerów dokumentowych i wielkoformatowych

Firma Alstor nieprzerwanie prowadząc działalność na polskim rynku IT od 1987 roku uzyskała wiele dystrybucji, znanych i docenianych na całym świecie producentów. Przez ponad 30 lat budowaliśmy swoją pozycję i rozbudowywaliśmy nasze portfolio usługowe związane z urządzeniami do digitalizacji dokumentów. Obecnie w naszej ofercie znajdują się rozwiązania takich marek jak Fujitsu, Panasonic czy Graphtec. Nasi specjaliści i inżynierowie dzięki uczestnictwu w wielu szkoleniach serwisowych przyczynili się do uzyskania przez Alstor SDS statusu autoryzowanego partnera serwisowego wyżej wymienionych marek. Doświadczenie i kwalifikacje umożliwiają nam świadczenie usług na wysokim poziomie. Tym samym jesteśmy w stanie wpierać naszych Partnerów w pełnym zakresie usług serwisowych (gwarancyjnych i pogwarancyjnych).

GWARANCJA – naszym Klientom i Partnerom biznesowym oferujemy możliwość rozszerzenia gwarancji zarówno dla nowych skanerów, jak również dla urządzeń, którym zakończyła się standardowa gwarancja producenta. Tym samym Użytkownicy mają możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego nawet do 7 lat, liczonych od chwili zakupu urządzenia. Zakres i warunki gwarancji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

SERWIS – do rozszerzonej gwarancji Alstor SDS, Klienci mają możliwość dokupienia różnego rodzaju pakietów serwisowych: NBD (Next Business Day), czyli naprawa lub podstawienie sprawnego sprzętu w następnym dniu roboczym liczonym od daty zgłoszenia awarii; On-Site – to pakiet serwisowy, który gwarantuje naprawę na miejscu.
W ramach Serwisu Alstor SDS zaspakajamy również pozostałe, niestandardowe potrzeby, m.in. materiały eksploatacyjne w cenie pakietu.

KONSERWACJA – ta usługa pozwala utrzymać urządzenia w dobrym stanie technicznym. Przekłada się to bezpośrednio na unikanie niepotrzebnych przestojów, a w konsekwencji na obniżeniu związanych z nimi strat finansowych.

Osoby kontaktowe:

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer
tel. +48 (22) 510 24 53
m.gardocki@alstor.com.pl

Sylwester Pytkowski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 (22) 510 24 49
s.pytkowski@alstor.com.pl