Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Platformy serwerowe

Fundamentem każdego rozwiązania IT (od małego ulepszenia serwerowni, po rozwiązania zaawansowanego backupu) zawsze były platformy serwerowe, które pełnią rolę serca napędzającego cały organizm. Przez wiele lat naszej działalności towarzyszyliśmy zmianom technologii, jednocześnie dzieląc się doświadczeniem z naszymi klientami i partnerami. Dzięki wieloletniej obecności na rynku IT, zdołaliśmy zapoznać się z większością stosowanych rozwiązań. To pozwoliło nam zebrać najlepsze możliwe rozwiązania, w jednym miejscu, tak aby każdy klient był w stanie otrzymać platformę serwerową szytą na miarę swoich potrzeb. Szeroka gama produktów i usług oferowanych przez Alstor SDS pozwala nam zaproponować klientom różnorodne i kompleksowe rozwiązania. W portfolio produktowym Alstor znajduje się bogata paleta rozwiązań dedykowanych platformom serwerowym, począwszy od serwerów jednoprocesorowych, poprzez platformy wieloprocesorowe ze wsparciem Xeon Phi, serwery wielowęzłowe (ang. multinode) oraz kasetowe (ang. blade servers), kończąc na rozwiązaniach wspierających deep-learning multi-GPU czyli systemy z dużym upakowaniem kart graficznych.

Producenci, z którymi współpracujemy to czołowe marki, rozpoznawalne na całym świecie, należą do nich:

Supermicro, producent serwerów z bardzo dużą możliwością konfiguracji urzadzeń. Rozbudowane portfolio tej firmy zawiera zarówno serwery średniozaawansowane, jak również skomplikowane, zaawansowane rozwiązania do deep-learning.

ASRock Rack, to producent, którego oferta produktowa cechuje się bardzo wydajnymi, solidnymi i unikalnymi rozwiązaniami serwerowymi.

Advantech – producent, który daje olbrzymie możliwości personalizacji serwerów,

oraz

Inspur, który obecnie jest trzecim producentem serwerów na świecie. Firma posiada szeroką ofertę dedykowaną centrom danych. Rozwiązania tej marki wykorzystywane są przez wiele korporacji na całym świecie. Produkty marki Inspur spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania i idealnie nadają się do stosowania przy dużych projektach.

Alstor, dzięki wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością ISO:9001, związanego z usługami serwisowymi oraz własnemu zapleczu technicznemu, jest wstanie świadczyć usługi serwisowe sprzętu IT na najwyższym poziomie.

Alstor SDS Metalowa platforma serwerowa wypełniona od przodu czarnymi kasetkami firmy Inspur

 

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

Advantech | ASRock Rack | Inspur | Supermicro

Osoby kontaktowe:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 (22) 510 24 87
p.krol@alstor.com.pl

Marcin Bogucki

Product Manager
tel. +48 (22) 510 24 37
m.bogucki@alstor.com.pl