Zaznacz stronę

Tradycyjne podejście do projektowania, udostępniania, wdrażania i obsługi sieci stało się niewystarczające i niespełniające wszystkich oczekiwań w erze chmury. Aplikacje są siłą napędową dzisiejszych organizacji, a sieci zapewniają cyfrowe „systemy nerwowe”, które obsługują i dostarczają te aplikacje. Problem polega na tym, że w miarę zwiększania elastyczności i rozproszenia architektury aplikacji oraz metod ich tworzenia, tradycyjna sieć centrów danych nie nadąża nad zmieniającymi się trendami, potrzebami i oczekiwaniami użytkowników.

Podczas wirtualnego seminarium online reprezentanci naszych partnerów omówią teorię oddzielenia sprzętu od oprogramowania sieciowego. Tym samym odpowiedzą na pytanie czy rozłączenie hardware od software może zapewnić technologiczny trzon do budowy infrastruktury sieci centrów danych, która jest zautomatyzowana, elastyczna oraz skalowalna. Eksperci Pluribus Networks i Dell Technologies przyjrzą się motywacjom i kluczowym zagadnieniom związanym z otwartymi sieciami w centrach danych, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii operacyjnych dla sieci stosowanych w Data Center z wieloma lokalizacjami, od migracji po automatyzację i analizę.

Data: 5 sierpnia 2020 (środa)

Godzina: 8 AM PT / 11 AM ET / 17:00 CEST

Język prezentacji: angielski

Koszt: uczestnictwo bezpłatne – po rejestracji.

Podczas seminarium dowiesz się o:

  • Aktualnej sytuacji na rynku otwartych sieci i SDN.
  • Nowym podejściu stosowanych w otwrtym oprogramowaniu sieciowym i SDN.
  • Kluczowych kwestiach związanych z przejściem na otwarte sieci, w tym dot. migracji, upraszczaniu operacji, automatyzacji i analizy.
  • W jaki sposób SDN wspiera upraszczanie struktury centrów danych, nawet w lokalizacjach rozproszonych geograficznie.
  • Jak SDN wspiera wirtualizację sieci oraz zapewnia segmentację i wgląd.
  • Praktycznych przykładach użycia otwartych sieci i wdrożeń SDN.

Dołącz do seminarium online organizowanego przez Dell Technologies i Pluribus Networks i dowiedz się więcej na temat tego, jak otwarte sieci oraz sieci SDN zapewniają rozproszone chmury służące przetwarzaniu brzegowemu (EDGE), IoT (Internet rzeczy) i 5G.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania, które będą prezentowane podczas szkolenia:

Michał Sobieski

Product Manager
m.sobieski@alstorsds.pl
tel.: +48 609 603 188