Zaznacz stronę

Konsola szeregowa Avocent® ACS 800 – zdalny dostęp do infrastruktury o znaczeniu krytycznym

Konsola szeregowa Avocent® ACS 800 umożliwia zdalny dostęp do sprzętu z każdej lokalizacji. Masz gwarancję, że Twoja infrastruktura o znaczeniu krytycznym zawsze działa w doskonałej harmonii. Urządzenie wykorzystuje znane technologie Vertiv stosowane w centrach danych i oferuje pięć ważnych funkcji w kompaktowej i ekonomicznej formie.

Avocent® ACS 800

• Cztery porty USB do komunikacji ze sprzętem IT i zewnętrznymi urządzeniami.
• Szybka i automatyczna, bezobsługowa konfiguracja.
• Konfigurowanie ustawień pinów w portach szeregowych dla urządzeń Cyclades i Cisco.
• Kompatybilność z listwami zasilającymi do montażu w szafie Vertiv™ Rack PDU i jednostkami Vertiv™ GXT5 UPS.
• Zgodność ze standardami oraz usprawnione rozwiązywanie problemów – zapisywanie transmisji danych na portach ze znacznikami czasu w trybie online i offline.
• Monitorowanie środowiska pracy – łańcuchowe łączenie do 8 portów czujników i podłączanie czujników temperatury, wilgotności, ciśnienia różnicowego, wycieków i kontaktronów drzwiowych.

Schemat funkcjonowania konsoli szeregowej ACS 800

Bezpieczne bezpośrednie i zdalne zarządzanie, monitorowanie i rozwiązywanie problemów.

Serwer konsoli Avocent ACS 800 wykorzystuje renomowane technologie klasy korporacyjnej Vertiv Avocent wykorzystywane w centrach danych na całym świecie i pakuje kluczowe funkcje w ekscytujący kompaktowy i ekonomiczny sposób. Zapewnia dostęp szeregowy, umożliwia zdalne monitorowanie i zarządzanie środowiskiem i sektorami rynkowymi instytucji finansowych, sieci handlowych, edukacji i innych.
Regionalni menedżerowie IT i inżynierowie obiektu skorzystają z możliwości bezpiecznego, zdalnego zarządzania zasobami IT z dowolnego miejsca na świecie. Wyposażony w dwurdzeniową architekturę procesorów ARM z rozszerzonymi możliwościami pamięci, dostępem szeregowym RS232 / RS485 / RS422, USB, Gigabit Ethernet i dostępem do czujnika środowiskowego, oparty na projekcie Yochto.

Dodatkowe funkcje w nowym ACS 800

– Kompaktowa obudowa idealna do zastosowań typu Edge z pojedynczym zewnętrznym zasilaczem.
– Dostępne wersje 2, 4 lub 8 portowe.
– Standardowy montaż na biurku, z opcją dokupienia zestawów montażowych do szafy typu rack, na ścianę, lub do szyny DIN.
– Wyjścia cyfrowe do sterowania oświetleniem, wentylatorami itd. uruchamianymi automatycznie poprzez zdarzenia.