Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Poznaj rodzinę UPS Eaton Ellipse

Rodzina UPS Eaton Ellipse ECO i Elipse PRO to kompaktowe zasilacze UPS – idealne rozwiązanie dla: komputerów stacjonarnych, stacji roboczych oraz domowych multimediów.

Eaton Ellipse PRO 650-1600 VA to linia zasilaczy UPS line-interactive. Została zaprojektowana z myślą o ochronie profesjonalnych stacji roboczych, które obsługują wymagające aplikacje i oprogramowanie. Ellipse PRO wyróżnia się wyświetlaczem LCD, który w czasie rzeczywistym prezentuje stan pracy oraz wyniki pomiarów. Zasilacz posiada także gniazda wyjściowe z funkcją EcoControl, które umożliwiają oszczędność energii nawet do 20%. Ten model zasilacza UPS wyposażony jest w zaawansowany ogranicznik przepięć (ASR), który całkowicie spełnia wymagania normy IEC 616431-1.

Eaton Ellipse ECO (650-1600 VA) to niewielkie urządzania dedykowane ochronie zasilania. Wyposażone są w system ochrony przepięciowej, zgodny z normą IEC 61643-1. Dzięki kompaktowej konstrukcji o wysokiej wydajności i funkcji EcoControl (w modelach USB), zasilacze Eaton Ellipse ECO umożliwiają oszczędność energii aż do 25 procent (w porównaniu z poprzednią generacją zasilaczy UPS).

Eaton Ellipse ECO

– podstawowa ochrona, kompaktowa obudowa, zakres mocy 650 – 1600VA

Energooszczędna ochrona zasilania
dla komputerów biznesowych

Zasilacz UPS Ellipse ECO posiada konstrukcję o wysokiej sprawności elektrycznej i funkcję EcoControl (modele USB), która automatycznie wyłącza urządzenia peryferyjne, gdy urządzenie główne jest wyłączone. Ellipse ECO pomaga uzyskać oszczędności energii do 25% w porównaniu z poprzednią generacją zasilaczy UPS.

Ellipse ECO dostarcza energię gwarantowaną przez baterie akumulatorów do podtrzymywania pracy urządzeń podczas awarii zasilania oraz zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed wpływami niszczących przepięć.

Ellipse ECO posiada zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, które spełniają̨ wymagania IEC 61643-1. Urządzenie chroni również̇ połączenia komunikacyjne, takie jak Ethernet, Internet i linie telefoniczne.

Łatwa integracja i instalacja

Ellipse ECO jest wyposażony w cztery gniazda wyjściowe (modele 500/650/800) lub osiem (modele 1200/1600) typu Schuko (DIN) lub francuskiego (FR) dla łatwego połączenia w typowych konfiguracjach komputerowych z urządzeniami peryferyjnymi. Dostępne są również modele z gniazdami IEC.

Płaska konstrukcja Ellipse ECO umożliwia łatwą instalację w dowolnym środowisku biurowym: opcje instalacyjne obejmują̨ ustawienie pionowe wieżowe, pod biurkiem, poziomo pod monitorem, mocowanie w stojaku 19” na półce (opcjonalny zestaw 2U) i mocowanie na ścianie (opcjonalny zestaw).

Zasilacz wyposażony jest w gniazda USB, co daje możliwość współpracy z urządzeniami komputerowymi. Program Eaton do zarządzania zasilaniem jest dostarczany w standardzie (zestaw zawiera CD i kabel USB) i jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi (Windows 7, Vista, XP, Linux i Mac OS).

Zupełny spokój ducha

Okresowe automatyczne wewnętrzne testy baterii gwarantują stały nadzór nad sprawnością systemu.

Łatwa wymiana baterii.

Automatyczny wyłącznik przeciążeniowy umożliwia łatwy powrót ze stanu przeciążenia lub zwarcia.

Eaton Ellipse PRO

– układ AVR, wyświetlacz LCD,
zakres mocy 650 – 1600 VA

Energooszczędna ochrona zasilania
stacji roboczych

Wyświetlacz LCD zasilacza UPS Eaton Ellipse PRO dostarcza jasnych informacji o stanie pracy i o wynikach pomiarów zasilacza UPS. Pozwala także na łatwą konfigurację ustawień UPS.

Funkcja EcoControl, która automatycznie dezaktywuje urządzenia peryferyjne, gdy gniazdo główne jest wyłączone. Może zmniejszyć zużycie energii nawet o 20%.

Automatyczna regulacja napięcia (AVR) ustawicznie koryguje zmiany napięcia. Oznacza to, że możliwa jest praca w czasie zapadów i podwyższenia napięcia, bez wykorzystywania baterii akumulatorów.

Ellipse PRO zawiera wysokiej klasy ogranicznik przepięć, spełniający wymogi normy IEC 61643-1. Ogranicznik przeciwprzepięciowy chroni także połączenia komunikacyjne, takie jak linie ethernetowe, internetowe i telefoniczne.

Łatwa integracja i instalacja

Ellipse PRO jest wyposażony odpowiednio w cztery (modele 650/850) lub osiem (modele 1200/1600) gniazd wyjściowych Schuko (DIN) lub francuskich (FR) dla łatwego połączenia z najpowszechniejszymi konfiguracjami połączeń komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dostępne są także modele z gniazdami IEC.

Wyjątkowo płaska konstrukcja Ellipse PRO ułatwia instalację w dowolnym środowisku biurowym: opcje instalacyjne pozwalają na ustawienie pionowe pod biurkiem, poziome pod monitorem, montaż w szafie 19” (opcjonalny zestaw montażowy 2U) i naścienny (z opcjonalnym zestawem).

Ellipse PRO jest wyposażony w port USB i dostarczany w komplecie z kablem i oprogramowaniem Eaton UPS Companion, które umożliwia bezpieczne zamykanie systemów operacyjnych, pomiar zużycia energii i łatwą konfigurację ustawień zasilacza UPS.

Kompletny spokój

Trzyletnia gwarancja, również na baterie akumulatorów.

Baterie wewnętrzne są testowane automatycznie w regularnych interwałach czasowych, zapewniając wczesną detekcję, kiedy należy je wymienić.

Łatwo wymienialne baterie akumulatorów pomagają w wydłużeniu czasu eksploatacji UPS.