Zaznacz stronę

EXA8 o którym więcej można przeczytać w naszych poprzednich tekstach (Platforma NPB Cubro Sessionmaster EXA8, Monitoring i diagnostyka All-In-One oraz Jak używać EXA8 jako NetFlow Probe?) stał się pionierem nowej klasy urządzeń do monitorowania i widoczności sieci. Skonstruowany z myślą o potrzebach zaawansowanych rynków, EXA8 to wszechstronna i ekonomiczna platforma sprzętowa, która łączy funkcje dotychczas unikatowe dla oddzielnych urządzeń sprzętowych. 

Pomysł z którym został stworzony EXA8 doprowadził do rozszerzenia oferty Cubro o nową linię produktów. Seria Omnia, bo tak sie właśnie nazywa, wykorzystuje doświadczenie Cubro w zakresie widoczności i monitorowania sieci, tworząc linię urządzeń do zadań specjalnych w których wydajny hardware jest sparowany z dedykowanym stosem oprogramowania opracowywanym przez lata. Takie podejście zapewnia klientom większy wybr i większą funkcjonalność. EXA8 od teraz znany jako Omnia 10, dołączy do swoich większych braci Omnia 20 i Omnia 120, oferujących większe możliwości sprzętowe oraz wyższą gęstość i szybkość portów. Każde z tych urządzeń zostało zaprojektowane tak, aby zawierało funkcje PacketMaster i SessionMaster od Cubro.

Omnia wprowadza także stos funkcji AppMaster, w pełni funkcjonalny system operacyjny Ubuntu Linux umożliwiający użytkownikom korzystanie z dodatkowych aplikacji. Aplikacje te pochodzą z różnorodnego ekosystemu, w tym aplikacji opracowanych przez Cubro, naszych partnerów AppMaster oraz pakietów ze społeczności Linux open source.

Cubro zbudowało swoją reputację na bazie zdobytej wiedzy technicznej i podniósł wydajność i możliwości produktów do monitorowania sieci poza standardy biznesowe. Omnia oferuje użytkownikom wszystkie funkcje najbardziej zaawansowanych Network Packet Brokerów, oferując jednocześnie wyższą przepustowość i wydajność. Największym wyróżnikiem tego rozwiązania na rynku jest możliwość tworzenia, integracji i wykorzystywania oprogramowania innych firm na samym urządzeniu. Pozwala to na wykorzystanie rozwiązań zaprojektowanych dla danej sieci w celu ściślejszej integracji i zwiększonej wydajności.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania dyskowe:

Michał Sobieski

Junior Product Manager
m.sobieski@alstorsds.pl
tel.: +48 609 603 188