Zaznacz stronę

Promocja do -40% na biblioteki taśmowe:

Kompaktowe biblioteki NEO LTO Ultrium są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, spełniającym ich dzisiejsze i przyszłe wymagania, dotyczące przechowywania kopii i archiwów danych.

Promocja dotyczy zakupu w specjalnej cenie 2 modeli bibliotek z serii NEO:

  • NEOs T24  – 10% upustu;
  • NEOs T48 – 40% upustu;
  • LTO Media Pack (minimum 5-pak)  – 10% upustu;
  • Serwis onsite OverlandCare Silver (Next Businness Day) – 15% upustu.

biblioteka taśmowa NEOs T24 Overland-TandbergNEOs T24 to mała biblioteka taśmowa pozwalająca na stworzenie zautomatyzowanego rozwiązania backupowego i archiwizacyjnego o dużej pojemności dla małych i średnich przedsiębiorstw. W kompaktowej obudowie rack o wysokości 2U oferuje m.in: 24 sloty na kasety z taśmą, w 2 wyjmowalnych magazynkach, 1 lub 2 napędy LTO. [POZNAJ ZALETY]

biblioteka taśmowa NEOs T48 Overland-TandbergNEOs T48 to biblioteka taśmowa umożliwiająca zbudowanie w pełni zautomatyzowanego rozwiązania do backupu i archiwizacji danych. Idealnie znajdzie zastosowanie zarówno w małych jak i średniej wielkości firmach. Kompaktowa obudowa (wysokość 4U) oferuje m.in.: 48 slotów na kasety z taśmą, w 4 wyjmowalnych magazynkach, 1 napęd LTO z możliwością rozbudowy do 4 napędów. [POZNAJ ZALETY]

Interesują Cię promocja na biblioteki taśmowe oraz produkty Overland-Tandberg?
Jeśli interesuje Cię cena lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje o produkcie skontaktuj sie z nami poprzez poniższy formularz:
Technologia zapisu na taśmie z kasetami LTO Ultrium jest najlepszym rozwiązaniem dla przechowywania kopii bezpieczeństwa i archiwów danych. Rozwiązania Overland-Tandberg do zarządzania cyklem życia danych przeznaczone dla małych, średnich i dużych firm, oferują światowej klasy serwis, wyśmienitą niezawodność i bezpieczeństwo przy najniższym koszcie pamięci masowej.
Przystępność

Backup i archiwizacja
do 
720 TB danych.

Łatwość obsługi

Proste zarządzanie procesami backupu i archiwizacji, z dowolnego miejsca na świecie.

Elastyczność

Możliwość dodawania napędów w celu zwiększenia wydajności i efektywności.

Bezpieczeństwo

Ochrona danych przed cyberprzestępcami i ich utratą w przypadku katastrofy.

Ogólne warunki i zasady promocji:

(I) NEOs T24: Promocja kończy się 31/12/2020.
(II) NEOs T48: Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

1. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biblioteki taśmowej z serii NEOs wraz z rozszerzeniem gwarancji do poziomu Silver Warranty.
2. Nośniki do nabycia w promocji wraz z biblioteką to wyłącznie LTO-6, LTO-7 i LTO-8 i nabywane mogą być tylko w 5-pakach.
3. Rozszerzenie gwarancji/serwisu w cenach promocyjnych ograniczone jest tylko do poziomu Silver na okres 1 roku lub 3 lat. W przypadku chęci rozszerzenia serwisu na wyższy poziom lub na okres dłuższy stosowane będą standardowe ceny zakupu.
4. Promocyjna cena jest dostępna tylko po pomyślnym zarejestrowaniu tematu przez firmę Tandberg-Overland.
5. Warunki promocji mają zastosowanie tylko do konkretnych modeli z serii NEOs T24 i T48. Lista tych modeli obejmuje wszystkie konfiguracje tych bibliotek z 1 napędem LTO-6/7/8 SAS lub FC oraz wersji biblioteki T48 z 2 napędami LTO-6/7 SAS lub FC.

Tabela rabatów:

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania marki Overland-Tandberg:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271