Zaznacz stronę

Ivanti i Intel nawiązują nowe partnerstwo strategiczne, aby oferować pracownikom zdalnym samodzielną naprawę punktów końcowych tzw. usługę Device-as-a-Service (DaaS). W wyniku tego sojuszu Intel Endpoint Management Assistant na platformie Intel vPro® integruje się z platformą automatyzacji Ivanti Neurons. Platforma ta, ułatwia zadania działom informatycznym, automatyzuje operacje IT i bezpieczeństwa, jednocześnie umożliwiając autonaprawę i zabezpieczanie urządzeń końcowych opartych na platformie Intel’a w ramach korporacyjnego firewall’a.

Wspomniana funkcjonalność samodzielniej naprawy wykonywana przez pracowników pracujących zdalnie odbywa się za pośrednictwem Ivanti Neurons oraz platformy Intel vPro:

Wspólnie firmy Ivanti i Intel zapewniają niezrównane zarządzanie punktami końcowymi dla urządzeń, przy użyciu platformy Intel vPro® do lokalnego i opartego na chmurze zdalnego zarządzania punktami końcowymi – zintegrowanej z botami hiper-automatyzującymi na platformie Ivanti Neurons.

Nayaki Nayyar

wiceprezes prezes i dyrektor ds. produktów, Ivanti

Współpracując z Ivanti, Intel nieustannie rozwija wiodące w branży technologie, które wspierają wspólnych klientów w zarządzaniu zdalną siłą roboczą i urządzeniami końcowymi. Korzystanie z platformy Intel vPro® możliwe jest za pośrednictwem chmury. Rozwiązanie Ivanti DaaS wraz z platformą Intel vPro doskonale nadaje się do zwiększania wartości dla pracowników. Razem zapewniamy niezrównane technologie, wydajność i zwiększenie bezpieczeństwa dla Device-as-a-Service (DaaS).

Stephanie Hallford

wiceprezes Intel Client Computing Group i dyrektor generalny Business Client Platforms, Intel

Dzięki integracji rozwiązań firm Intel i Ivanti zapewnione zostanie zdalne zarządzanie punktami końcowymi, lokalnymi oraz z poziomu chmury. System Ivanti Neurons może podejmować działania zdalne na wszystkich urządzeniach opartych na platformie Intel vPro. Działania takie jak: włączanie urządzenia, ponowne uruchamianie urządzenia, ustawianie czasów wybudzania i kontrolowanie systemu, nawet w przypadku awarii systemu operacyjnego oraz naprawianie urządzeń na dużą skalę. 

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Ivanti:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271