Zaznacz stronę

Panasonic wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele skanerów dokumentowych formatu A3. Są to urządzenia z segmentu skanerów produkcyjnych z automatycznym podajnikiem dokumentów. Producent zastosował w nich wszystkie nowatorskie rozwiązania mające na celu usprawnienie procesu skanowania. Koncepcja  budowy nowych skanerów zakładała zapewnienie doskonałej jakości obrazu i niezawodną wydajność podawania dzięki ulepszonej technologii.

Udoskonalona technologia podawania dokumentów

Nowy wałek o długiej żywotności zapewnia niskie koszty utrzymania

Technologia podawania papieru ToughFeed zapobiega niepotrzebnym przerwom w skanowaniu z powodu awarii urządzenia lub podwójnego pobrania papieru, które mogą skutkować błędami w skanowaniu. Zapewnia w ten sposób wysoką wydajność pracy. Wydajność rolek w skanerze jest kluczem do wydajności operacyjnej skanera. Poprzez zmianę struktury rolek, Panasonic zwiększył ich wydajność, a co za tym idzie koszty obsługi. Zapewnia dłuższą, bezstresową i bezobsługową pracę.

Nowa, odporna na kurz konstrukcja redukująca błędy i cykle czyszczenia

Zapobieganie uszkodzeniu szyby skanera – wiele czujników służy do wykrywania różnego rodzaju zszywek, które mogą zawierać skanowane dokumenty oraz do natychmiastowego zatrzymania skanera, po ich wykryciu. Minimalizuje to uszkodzenia dokumentów i szyby optycznej urządzenia.

Niski poziom hałasu: cichy tryb pracy urządzenia (mniej niż 54dB)

Ultradźwiękowe wykrywanie podwójnego podawania – czujniki ultradźwiękowe wykrywają podwójne pobranie papieru. KV-S5078Y jest wyposażony w trzy czujniki ultradźwiękowe, które pokrywają większy obszar dokumentu, a nie tylko jego środek. Ma to na celu wykrywania dowolnego formatu małych dokumentów oraz mieszanych dokumentów.

Najwyższa jakość obrazu

Lepsza jakość obrazu dzięki 3-liniowemu modułowi optycznemu CIS

Nawet jeśli oryginał jest pomarszczony, rozmazany lub zawiera kolorowe tła, które utrudniają czytanie tekstu, nowe modele zapewniają użytkownikowi najwyższą jakość obrazu.

Obrazy precyzyjnie wyodrębniają zawartość dokumentu oraz tło

Wzmocnienie słabych obszarów tekstu sprawia, że staje się on wyraźny. Zwiększa to skuteczność rozpoznawania OCR i poprawia widoczność zeskanowanego dokumentu. Niechciane pionowe linie, które występują na skanowanym dokumencie są wykrywane i automatycznie usuwane.

Bezpośrednie podłączenia do sieci LAN

Możliwość zarządzania i konfigurowania urządzenia poprzez sieć LAN, skanowanie bezpośrednio do folderów sieciowych.

Nowe, dostępne w ofercie Alstor SDS modele:

Skaner KV-S5058

  • Duplex, 3 liniowy moduł optyczny CIS
  • Szybkość skanowania: 90 str./min., 180 obrazów/min.
  • Format: A3, max. Długość papieru w ADF – 5588mm
  • ADF: 330 kartek
  • Interfejs: USB 3.1

Skaner KV-S5078Y

  • Duplex, 3 liniowy moduł optyczny CIS
  • Szybkość skanowania: 115 str./min., 230 obrazów/min.
  • Format: A3, max. Długość papieru w ADF – 5588mm
  • ADF: 330 kartek
  • Interfejs: USB 3.1, RJ-45 (10-BaseT/100-BaseTX/1000-BaseT)

Materiał wideo:

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania marki Panasonic:

Katarzyna Włoch

Product Manager
k.wloch@alstorsds.pl
tel.: +48 502 447 113