Zaznacz stronę

AirMagnet Survey PRO to potężne i łatwe w użyciu narzędzie do badania sieci WLAN, które daje specjalistom ds. sieci WLAN wszystko, czego potrzebują do planowania i badania dowolnej sieci bezprzewodowej 802.11a/b/g/n/ac/ax.

Jakie nowe funkcje znajdziemy w wersji 10.1 AirMagnet Survey PRO?

  • Narzędzie Multi-Floor Planner Advisor
  • Ulepszone wsparcie dla aktywnych badań na kartach Intel
  • Uproszczone licencjonowanie
  • Nowe charakterystyki promieniowania anten dla innych dostawców

Głównym zadaniem wprowadzonej aktualizacji było ułatwienie projektowania sieci Wi-Fi 6 w środowisku wielopiętrowym, poprzez dodanie “Advisor Tool” do programu AirMagnet Multi-Floor Planner.

Zapewnia specjalistom ds. Sieci Wi-Fi korzystającym z AirMagnet Survey PRO szybki i skuteczny sposób projektowania instalacji wielopiętrowych. Narzędzie Advisor umożliwia określenie wielu wymagań sieci Wi-Fi 6, a następnie w jednym kroku automatycznie oblicza optymalne rozmieszczenie punktów dostępu w całym wielopiętrowym budynku.

Julio Petrovitch

Menadżer produktu, NetAlly

Na początku zeszłego roku firma NetAlly ogłosiła, że AirMapper Site Survey na AirCheck G2 i EtherScope nXG jest preferowaną opcją gromadzenia danych dla AirMagnet Survey PRO. Te podręczne przyrządy umożliwiają specjalistom ds. Sieci Wi-Fi przeprowadzanie ankiet (survey) bez konieczności noszenia przy sobie laptopa czy używania dongle.

Pierwsze kilka wydań AirMagnet Survey PRO od NetAlly skupiało się na dodaniu obsługi nowszych technologii, takich jak Wi-Fi 6, i ulepszeniu sposobu przeprowadzania ankiet w terenie, zapewniając niezrównaną elastyczność gromadzenia i analizy danych dzięki współdziałaniu AirMagnet Survey PRO, AirMapper, i Link-Live” – oznajmił Petrovitch. „W tym wydaniu skupiliśmy się na dodaniu nowych funkcji do naszego wielopiętrowego Planner’a i usprawnieniu przepływów pracy użytkowników – od ułatwienia przeprowadzania aktywnej ankiety w witrynie za pomocą karty Intel Wi-Fi 6, po przyspieszenie instalacji i rejestracji oprogramowania.

Aktualizacja do wersji 10.1.0, poza rozszerzeniem możliwości planera, obejmuje także wsparcie dla aktywnych ankiet dotyczących wszystkich adapterów Intel, łącznie z nowszymi adapterami 802.11ax. Uproszczono również licencjonowanie Survey Update Tool podczas rejestrowania licencji produktów oraz dodane zostały kolejne wzory sygnału anten takich firm jak Cambium, Meraki, Mist czy Ruckus.

Jeżeli masz pytania dotyczące AirMagnet Survey PRO lub innych produktów NetAlly, skontaktuj się z:

Michał Sobieski

Junior Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@alstorsds.pl