Zaznacz stronę

HPE zapowiedziało koniec wsparcia dla oprogramowania StoreVirtual VSA. Jego użytkownicy pozostaną bez wspieranego rozwiązania pamięci masowej. Z pomocą przychodzi firma StarWind.

StarWind jest pionierem hiperkonwergencji i wirtualizacji pamięci masowej. Od ponad 15 lat oferuje z powodzeniem swoje rozwiązania. Są one zaprojektowane w celu umożliwienia klientom budowy za rozsądna cenę, solidnej, ultra szybkiej i odpornej infrastruktury IT. Niezależnie od posiadanej konfiguracji sprzętowej Starwind pomoże pokonać wszystkie problemy.

StarWind Virtual SAN jest niewymagającym wielu zasobów, programowym rozwiązaniem pamięci masowej, które eliminuje potrzebę posiadania fizycznej, współdzielonej pamięci masowej i tworzy odporną na awarie pulę pamięci masowej zaczynającą się już od 2 węzłów. StarWind VSAN jest kompatybilne z dowolnym standardowym sprzętem i umożliwia wybór hiperwajzora.

Główne korzyści migracji do StarWind VSAN:

Migracja z asystą

Inżynierowie firmy StarWind pomogą Ci we wdrożeniu, konfiguracji oraz migracji – niezależnie od zakupionej licencji!

Oszczędność czasu

StarWind może być łatwo zintegrowany z dowolną infrastrukturą, z minimalnym lub zerowym przestojem.

Brak ograniczeń funkcjonalności

Cena licencji zależna jest od pojemności. Wszystkie funkcjonalności dostępne są już dla najmniejszej licencji.

Zredukowane wymagania sprzętowe

99.9999% dostępności osiągalne już przy 2 węzłach. Nie jest wymagany węzeł z rolą świadka.

Wyjątkowe wsparcie

Bardzo krótki czas kontaktu z drugą linia wsparcia, a korzystając z opcjonalnego pakietu pomocy technicznej ProActive możliwe jest monitorowanie środowiska produkcyjnego w trybie „non stop” 24/7/365. Zapobiegając w ten sposób możliwości wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania StarWind:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271