Zaznacz stronę

Inteligentniejszy sposób pracy!

Połączenie dwóch skanerów iX1500 i iX100 to wszystko czego potrzebują Twoi klienci, gdy pracują w biurze lub poza nim. Kupując skaner ScanSnap iX1500 w terminie od 6 stycznia do 30 kwietnia 2020 r. Klienci mogą otrzymać bezpłatnie* przenośny skaner ScanSnap iX100.

ScanSnap iX1500 wykonuje skomplikowane operacje, jednak jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Skaner oferuje połączenia bezprzewodowe, prosty w obsłudze ekran dotykowy oraz rozbudowane oprogramowanie ScanSnap Home. Dzięki temu umożliwia pełen zakres działań: od skanowania dokumentów, poprzez ich konwersję do całkowicie edytowalnych plików, aż po wykorzystanie danych w najczęściej używanych aplikacjach. Dowiedz się więcej.

ScanSnap iX100 to przenośny i niezwykle lekki (400 g) skaner z możliwością ładowania poprzez USB i obsługą Wi-Fi. Urządzenie umożliwia przechwytywanie dokumentów w firmie, domu czy podróży bezpośrednio do laptopów, tabletów oraz smartfonów. Dowiedz się więcej.

Idealny do biura i małych zespołów

medal

Spersonalizowana obsługa wielu użytkowników – idealny dla małych zespołów.

kartki

Inteligentna technologia automatyzuje i dostosowuje się do sposobu pracy.

one touch

Ekran dotykowy, natychmiastowa obsługa jednym przyciskiem.

order

Zaawansowane funkcje podglądu, zarządzania, oznaczania (tagowania) i wyszukiwania.

strzałka

ScanSnap skanuje partie mieszanych dokumentów za jednym razem.

Świetny do pracy mobilnej

medal

Wysokiej jakości skaner dokumentów.

ludek

Przenośny, ładowalny i z modułem Wi-Fi, idealny do mobilnego skanowania.

kartki

Skanowanie jednostronne A4 bezpośrednio do Twojego urządzenia mobilnego.

puchar

Ultralekki, niewielki i nagradzany design.

one touch

Natychmiastowa obsługa jednym przyciskiem.

Zestaw dwóch skanerów ScanSnap iX1500 i iX100 zapewnia Klientom wszystko, czego potrzebują, gdy są w biurze oraz gdy pracują poza nim!

Jak działa promocja?

Promocja Fujitsu jest ograniczona w czasie. Trwa od 6 stycznia do 30 kwietnia 2020. Klient, który dokona zakupu jednego lub większej ilości skanerów iX1500 ma możliwość otrzymania w promocji tylko jednego mobilnego skanera ScanSnap iX100.

Proces otrzymania bezpłatnego skanera iX100:

 1. Twój klient dokonuje zakupu ScanSnap iX1500 pomiędzy 6 stycznia a 30 kwietnia 2020 r.
 2. Klient po 30 dniach od chwili zakupu (nie później niż 60 dni) musi wypełnić formularz online, by otrzymać bezpłatnie skaner ScanSnap iX100.
 3. W celu prawidłowego wypełnienia formularza online Klient musi: załączyć dowód zakupu (fakturę VAT) skanera iX1500, uzupełnić swoją nazwę, nazwę firmy, adres, kraj oraz wprowadzić numer seryjny ScanSnap iX1500. Formularz online dostępny jest na stronie:
  Przejdź strony ScanSnap.
 1. Przesłany formularz w odpowiednim czasie (pkt. 2) zostanie zweryfikowany przez Fujitsu pod katem wprowadzonych danych (m.in. numeru seryjnego i krajów uczestniczących).
 2. Po pozytywnej weryfikacji przez Fujitsu formularza online, Klient zostanie poinformowany stosowną wiadomością e-mail. Bezpłatny skaner iX100 zostanie wysłany na adres podany przez Klienta w formularzu online.

Zasady i warunki:

 • Promocja ważna od 6 stycznia do 30 kwietnia 2020 r.
 • Promocja jest ograniczona do 1 (JEDNEGO) bezpłatnego ScanSnap iX100 na Klienta.
 • Zakup musi zostać zarejestrowany na stronie promocyjnej Fujitsu po 30 dniach liczonych od chwili zakupu, ale nie później niż 60 dni.
 • Promocja jest ważna tylko w następujących krajach: Austria, Belgia, Republika Czeska, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

Szczegółowe zasady i warunki promocji określone przez producenta dostępne są na stronie internetowej: Przejdź do strony ScanSnap.

Chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące promocji?

Promocja na skanery Fujitsu jest ograniczona w czasie, trwa do: 30 kwietnia 2020 roku.

O szczegóły zapytaj swojego opiekuna handlowego Alstor SDS – wypełnij formularz: