Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Biuro i Marketing

Jeśli masz pytania dotyczące prowadzonej działalności, rozliczeń, zamówień oraz prowadzonych działań promocyjnych i marketingowych, związanych z produktami oraz usługami stanowiącymi ofertę Alstor SDS zapraszamy do kontaktu. Niżej wymienione osoby udzielą wyczerpujących informacji dotyczących publikowanych treści na niniejszej stronie web (włączając w to strony powiązane oraz kanały i konta należące do Alstor SDS na portalach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, YouTube itp.), a także w materiałach promocyjnych i reklamowych.

Katarzyna Kamień

Office Manager

k.kamien@alstorsds.pl
tel.: +48 609 509 833

Wraz ze zmianami organizacyjnymi w naszej firmie, powstała potrzeba nawiązania współpracy z osobą, która będzie odpowiedzialna za pierwszy kontakt z Partnerami, koordynacją współpracy z biurem rachunkowym oraz wsparciem wszystkich pracowników w kwestiach związanych m.in. z rozliczeniami transakcji. Katarzyna dzięki wieloletniemu doświadczeniu związanemu z obsługą biura, doskonale spełnia się jako Office manager Alstor SDS.

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager

b.kowalkiewicz@alstorsds.pl
tel.: +48 609 601 910

Błażej jest absolwentem studiów z zakresu Zarządzania i Marketingu, UŁ. Ponadto ukończył kilka kierunków podyplomowych, co sprawia, że jest osobą wielozadaniową. W Alstor SDS odpowiedzialny jest za koordynowanie prac marketingowo-promocyjnych oraz za wsparcie w tej kwestii całego Zespołu i Partnerów Alstor. Jego silną stroną jest tzw. „multitasking” – zwykle prowadzi kilka projektów równolegle.