Zaznacz stronę

Lipsk, 12 listopada 2020 roku – Allegro Packets GmbH, lider rynku w dziedzinie testowania i analizy sieci opublikował film wyjaśniający jak działa Allegro Network Multimeter. Film jest skierowany w szczególności do menadżerów IT i administratorów sieci, a także do wszystkich zainteresowanych zagadnieniami sieciowymi.

W prosty i przejrzysty sposób Allegro Packets chce zwrócić Państwa uwagę na swoje innowacyjne i inteligentne urządzenia. Ze względu na szerokie grono odbiorców, film dostępny jest w dwóch wersjach językowych (angielskiej i niemieckiej). Założeniem materiału wideo jest zapewnienie potencjalnym klientom, dziennikarzom, sprzedawcom i wszystkim zainteresowanym Multimetrem sieciowym Allegro oraz optymalizacją swojej sieci, jasnego wytłumaczenia jak działają te urządzenia:

Film uświadamia, że nawet najbardziej płynne środowiska sieciowe wciąż wiążą się z ogromem pracy, ze strony administratora sieci. Multimetr Sieciowy Allegro ułatwia tę pracę, dzięki szybkiej analizie warstw 2-7 OSI. Użytkownik ma dostęp do statystyk ruchu bieżącego, jak i danych historycznych na żądanie, co pomaga sprawnie przywrócić pełną wydajność sieci informatycznej.

Allegro Packets prowadzi kanał na platformie YouTube, na którym można znaleźć filmy, na temat nowych wersji firmware, przykładów użycia rozwiązań czy najważniejszych funkcji urządzeń będących w ofercie producenta. Większość nagrań dostępna jest w języku angielskim i niemiecki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Multimetra Sieciowego Allegro, zajrzyj na YouTube wciskając poniższy przycisk.

Allegro Packets zwiększa nacisk na materiały wideo

W czasach, gdy niemożliwe jest spotkanie się z zainteresowanymi odbiorcami np. na targach tematycznych, należy znaleźć nowe sposoby na prowadzenie dialogu.  Z tego powodu Allegro Packets koncentruje się coraz bardziej na materiałach wideo w celu przekazywania treści, a także tworzy nową serię filmów nazwaną “Network Insights”. Nazwa wdzięcznie odzwierciedla to, o czym są materiały tworzone przez Klausa Degnera, dyrektora zarządzającego Allegro Packets, który będzie regularnie prezentował krótkie nagrania tworzące cykl materiałów wideo poświęcony tematyce “sieci IT”. Na początku minionego miesiąca, odbyła się premiera pierwszego z cyklu filmu zatytułowanego “Start pcap Captures with a USB Presenter” pokazujący jak w prosty sposób generować pliki PCAP, przydatne w dalszej analizie ruchu w sieci.

Widzimy, że w ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie treściami medialnymi; nasze filmy stają się coraz bardziej popularne, a klienci stale wymyślają nowe propozycje tematów filmów. Dzięki naszym nowym nagraniom wideo chcemy odpowiadać na prośby klientów i oferować im treści, które mogą oglądać i czerpać z nich wiedzę w łatwy oraz szybki sposób. Uważamy, że filmy wideo stanowią pomocne uzupełnienie zawartości naszej witryny”.

Katrin Pflugfelder

Dyrektor zarządzająca, Allegro Packets

Zobacz oryginalną treść informacji prasowej:

www.allegro-packets.com

Dowiedz się więcej o Allegro Packets

Dowiedz się więcej o Alstor SDS