Zaznacz stronę

Ivanti ogłosiło dostępność platformy Ivanti Neurons dostarczającej osobom pracującym zdalnie urządzenia zdolne do samodzielnej naprawy i zapewnienia bezpieczeństwa oraz automatyzacji.

Ivanti dotrzymuje obietnicy stworzenia autonomicznej infrastruktury Edge zdolnej do samonaprawy, wyposażonej w mechanizmy adaptacyjnego bezpieczeństwa, dostarczanej w kontekstowej, spersonalizowanej formie dla zdalnych pracowników.

Ivanti, firma która automatyzuje operacje związane z bezpieczeństwem i działaniem środowisk IT, zapewniając możliwość wykrywania, zarządzania, zapewnienia bezpieczeństwa i dostarczania usług zarówno w chmurze jak i na urządzeniach końcowych, ogłosiła dostępność Ivanti Neurons™. Jest to nowa platforma hiper automatyzacji, pozwalająca firmom na proaktywne, przewidywalne i autonomiczne samonaprawianie i zabezpieczanie się urządzeń oraz samoobsługę użytkowników. Ivanti Neurons wzmacnia działy IT wyposażając je w automatyzujące boty, które wykrywają i likwidują problemy oraz luki w zabezpieczeniach, poprawiając jednocześnie dokładność, szybkość oraz zmniejszając koszty usług dostarczanych przez IT. Pierwsi klienci, którzy wdrożyli to rozwiązanie zredukowali o 63% nieplanowane przerwy w pracy, skrócili o 88% czas wdrożenia poprawek bezpieczeństwa oraz rozwiązali 80% problemów z urządzeniami końcowymi zanim użytkownicy zdążyli je zgłosić.

Rozwiązanie jest kolejnym krokiem firmy Ivanti na drodze realizacji wizji zapanowania nad szybkim wzrostem ilości i złożoności urządzeń, ilości danych, zdalnych pracowników oraz liczby cyber zagrożeń, poprzez wprowadzenie hiper automatyzacji. Pomagając organizacjom na przejście z podstawowej automatyzacji do hiper automatyzacji wspieranej przez ogromne umiejętności uczenia się, Ivanti tworzy samonaprawiające się autonomiczne środowisko urządzeń końcowych z kontekstowym, spersonalizowanym, przewidującym działania interfejsem dla zdalnych pracowników.

“Zdalna praca staje się dziś czymś normalnym, Ivanti Neurons umożliwia przedsiębiorstwom naprawę i zabezpieczenie urządzeń oraz pozwala pracownikom na bezproblemową pracę z dowolnego miejsca”.

Nayaki Nayyar

Wiceprezes, Ivanti

“Używając Ivanti Neurons zauważyliśmy i będziemy w dalszym ciągu odnotowywać  istotne oszczędności w zarządzaniu zasobami i gwarancjami”.

Daniel Bolton

Szef działu usług technicznych, Uniwersytet w Kingston

Wstęp do Ivanti Neurons

Nie zapomnij włączyć polskich napisów – użyj ikony      (prawy dolny róg odtwarzacza).

Funkcjonalności Ivanti Neurons

Nowa platforma hiper automatyzacji Ivanti Neurons oferuje przedsiębiorstwom wiele funkcjonalności:  

  • Ivanti Neurons™ for Edge Intelligence daje działom IT możliwość wyszukiwania wszystkich urządzeń końcowych używając języka naturalnego i uzyskać wiarygodne dane w czasie rzeczywistym. Szybko dostarcza obraz stanu działania środowiska, przeprowadza w czasie rzeczywistym inwentaryzację oraz sprawdza konfigurację bezpieczeństwa wszystkich urządzeń końcowych wykorzystując do tego celu architekturę opartą o czujniki.
  • Ivanti Neurons™ for Healing oferuję armię botów automatyzujących w celu proaktywnego wykrywania, diagnozowania i automatycznej naprawy błędów konfiguracji, problemów z wydajnością, zapewnienia zgodności z wymaganiami oraz zabezpieczeniami urządzeń końcowych. Automatyzacja rutynowych zadań jest podstawą do stworzenia prawdziwego samonaprawiającego się środowiska, redukując czas, koszty i zwiększając produktywność użytkownika.
  • Ivanti Neurons™ for Discoverydostarcza w przeciągu minut dokładne zestawy informacji. Pozwala to na podgląd środowiska w czasie rzeczywistym używając aktywnego i pasywnego skanowania oraz wtyczek do rozwiązań innych firm. Dane te obejmują inwentaryzację sprzętu i oprogramowania, informacje o wykorzystaniu oprogramowania, podgląd danych związanych z zarzadzaniem konfiguracją oraz bazą zasobów.

Ivanti Neurons™ Workspace zapewnia w czasie rzeczywistym pełny podgląd wszystkich urządzeń, użytkowników, aplikacji oraz usług. Tworzona jest w ten sposób pierwsza linia analizy pozwalająca na rozwiązanie problemów eskalowanych poprzednio do specjalistów. Podgląd urządzeń i użytkowników likwiduje złożoność, długie czasy oczekiwania oraz wysokie koszty eskalowania dając w efekcie skrócenie czasu likwidacji problemów i zwiększając w ten sposób efektywność.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Ivanti:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271