Zaznacz stronę

Drodzy Klienci, Partnerzy i Przyjaciele,

pragniemy poinformować, że pomimo stanu zagrożenia epidemicznego, związanego z koronawirusem, Zespół Alstor SDS nadal pozostaje do Waszej dyspozycji.

Spółka Alstor SDS wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji wdrożyła dodatkowe środki ostrożności i procedury pozwalające na zabezpieczenie wszystkich Klientów oraz Pracowników. Wasze i nasze zdrowe jest najcenniejsze. Tym samym zamiast bezpośrednich spotkań proponujemy komunikację zdalną. Jesteśmy dostępni i gotowi do kontaktów handlowych w formie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz przy użyciu systemów do tele- i wideokonferencji.

Od kliku dni większa część naszego Team’u – cały dział handlowy, marketing i product managerowie – z powodzeniem pracuje zdalnie. Dział wsparcia serwisowego i technicznego, a także podręczny magazyn funkcjonują w tradycyjnym modelu. Jednakże ograniczyliśmy kontakty naszych inżynierów i techników do niezbędnego minimum, a także zaostrzyliśmy procedury sanitarne.

Do pracy w takim trybie przygotowywaliśmy się od czasu rozprzestrzeniania się wirusa w Europie. Dobrze podjęte decyzje Zarządu oraz przygotowanie standardów do pracy w niecodziennych warunkach zaowocowało tym, że wszyscy jesteśmy zdrowi. Nadal realizujemy wszelkie dostawy, w jak najszybszym możliwym terminie – w miarę dostępności produktów w naszym magazynie i magazynach naszych dostawców. Utrzymujemy niezmieniony poziom świadczonych usług promocyjnych, sprzedażowych i serwisowych.

Życzymy Wam dużo zdrowia.
Pozostańmy w kontakcie,
Zarząd i Zespół Alstor SDS.

#Zostanwdomu i odwiedź nasz katalog online oraz sprawdź najnowsze rozwiązania:

Jeśli masz jakieś pytania/wątpliwości skontaktuj się z nami:

Siedziba główna

(adres rejestrowy)
ul. Staniewicka 12
03-310 Warszawa
tel. +48 222 484 000
biuro@alstorsds.pl

Magazyn i serwis

(wsparcie techniczne)
ul. Staniewicka 18
03-310 Warszawa
tel. +48 222 484 001
serwis@alstorsds.pl