Zaznacz stronę

Na biurku zalegają wydrukowane pisma i wnioski, ryzy zadrukowanego papieru codziennie lądują w niszczarce, a poczucie marnowania pieniędzy i energii na nieefektywne druki towarzyszy Ci codziennie?

Uczestnicy bezpłatnej konferencji EOIF SUMMIT – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie mieli możliwość sprawdzenia jakie narzędzia usprawniają pracę i zapobiegają marnowaniu tysięcy kartek.

Alstor SDS razem z Panasonic Business zaprezentowali najnowsze rozwiązania dotyczące digitalizacji dokumentów.

Lokalizacja

Stadion PGE Narodowy

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa, 03-901 Polska

Termin

Start: 23 lipca 2019

Koniec: 24 lipca 2019

Relacja z konferencji

Nasza prelekcja

Drugiego dnia wydarzenia (24 lipca 2019) przedstawiciel Panasonic Business wygłosił prelekcję zatytułowaną „Przyszłość w skanerach Panasonic”. Prezentacja pełnego portfolio skanerów marki Panasonic oraz aplikacji towarzyszących, służących przetwarzaniu dokumentów. Podczas prelekcji omówiliśmy unikalne rozwiązania i technologie stosowane w urządzeniach digitalizujących dokumenty. Krótka prelekcja obejmowała: historię rozwoju skanerów, koncepcje oraz wizje, omówienie funkcjonalności oraz unikalnych technologii, a także porównanie wszystkich obecnych na rynku polskim skanerów marki Panasonic. Zaprezentowane zostały najciekawsze Case Study oraz możliwości współpracy.

PIOTR KOZŁOWICZ

CEE Sales Manager w Panasonic

Z branżą IT związany jest od ponad 18 lat. Początkowe doświadczenie zawodowe w branży telekomunikacyjnej skorelowane było z jego wykształceniem – absolwent Politechniki Poznańskiej. Do Zespołu Panasonic Business dołączył w kwietniu 2014 roku. Obecnie jest odpowiedzialny jest za rozwój kanałów sprzedaży i dystrybucji w Europie Środkowo-Wschodniej. W Panasonic Business Europe obejmuje stanowisko CEE Sales Manager PBX/SIP.

Podczas konferencji dowiesz się w jaki sposób:

  • wdrożyć i usprawnić elektroniczny obieg informacji,
  • zarządzać elektronicznymi dokumentami,
  • archiwizować i zabezpieczać elektroniczne dane,
  • przekonać użytkowników do nowych rozwiązań,
  • zmodernizować procesy kadrowe dzięki portalowi pracowniczemu.

 

Konferencja EOIF to również okazja, by w jednym miejscu sprawdzić rozwiązania proponowane aż przez 25 firm!

Konkurs Złoty Bit

Nie zapomnij zagłosować w konkursie Złoty Bit!

KV-S8147-v2

Razem z naszym Partnerem, firmą Panasonic wytypowaliśmy jedno z najlepszych urządzeń digitalizujacych, dostępnych na polskim rynku – superwydajny skaner dokumentowy KV-S8147.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące wydarzenia kliknij w przycisk: