Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Traders (KAM)

Zespół Alstor SDS liczy kilkanaście osób. Większość z nas związana jest z Alstor od wielu lat. Posiadając bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat technologii i specyfiki rynku możemy sprostać wymaganiom stawianym przez dynamicznie zmieniające się trendy i spełnić oczekiwania naszych klientów.

Magdalena Borkowska-Kehl

Key Account Manager

m.borkowska@alstor.com.pl
tel.: +48 (22) 510 24 84

Współpracę z Alstor Magda rozpoczęła w 2002 roku. Najważniejszymi wartościami, które wniosła do naszego Zespołu są pogoda ducha, profesjonalizm oraz pozytywne relacje z Klientami firmy, które do dziś utrzymuje na najwyższym poziomie.

Gabriela Życińska-Doszla

Key Account Manager

g.zycinska-doszla@alstor.com.pl
tel.: +48 (22) 510 24 57

Gabrysia związana jest z Alstor od ponad 10 lat. Jej obszerna wiedza i bogate doświadczenie zawodowe przekłada się bezpośrednio na utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, a także na pomoc innym współpracownikom firmy.

Joanna Woźnik

Key Account Manager

j.woznik@alstor.com.pl
tel.: +48 (22) 510 24 55

Asia rozpoczęła współpracę z Alstor w 2010 roku. To właśnie u nas stawiała swoje pierwsze kroki w branży IT. Obecnie pracuje w naszym dziale handlowym, skutecznie realizując wyznaczane cele. Jej profesjonalizm bezpośrednio przekłada się na realizację oczekiwań najbardziej wymagających Klientów i Partnerów Alstor.

Justyna Tarnowska

Key Account Manager

j.tarnowska@alstor.com.pl
tel.: +48 691 701 175

Justyna od niedawna wspiera zespół wsparcia sprzedaży Alstor. Jej zaangażowanie i dążenie do celu w pozytywny sposób przekłada się na budowanie dobrych relacji ze wszystkimi interesariuszami Alstor SDS.

Paweł Ceroń

Key Account Manager

p.ceron@alstor.com.pl
tel.: +48 (22) 510 24 57