Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Technical support and service

Poza ofertą handlową, naszym Partnerom proponujemy szczegółowe konsultacje w zakresie projektowania inwestycji dla ich klientów końcowych. Prowadzimy również kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań.

W celu uzyskania informacji dotyczących usług serwisowych oferowanych przez Alstor SDS (m.in. instalacje i szkolenia, konserwacja i przegląd skanerów dokumentowych oraz wielkoformatowych, serwis macierzy oraz serwerów) zapraszamy do kontaktu z niżej wymienionymi osobami:

Sylwester Pytkowski

Pre-Sales Engineer

s.pytkowski@alstor.com.pl
tel.: +48 (22) 510 24 49

Sylwek dołączył do Alstor w 2000 r. Łącząc swoje dotychczasowe doświadczenie i chęć pozyskiwania wiedzy, wspiera technicznie zarówno naszych kluczowych Klientów jak i cały Zespół. Nowe technologie nie są mu obce i chętnie dzieli się wiedzą z innymi. W Alstor SDS zajmuje się m.in. rozwiązaniami takich marek jak: Fujitsu, Rimage, Infortrend, Hitachi, Overland, Open-e, Garland, StarWind, Panasonic oraz Inspur.

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer

l.slupski@alstor.com.pl
tel.: +48 (22) 510 24 59

Łukasz jest absolwentem Politechniki Krakowskiej Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej. Posiada ponad 11 letnie doświadczenie w rozwiązaniach storage i backup. Zadowolenie Klienta jest najważniejszym wyznacznikiem oceny pracy Łukasza, współpracuje z nami od ponad 10 lat.

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer

m.gardocki@alstor.com.pl
tel.: +48 (22) 510 24 53

Michał współpracuje z Alstor od ponad 6 lat. Od chwili rozpoczęcia zatrudnienia zdobył cenne doświadczenie w dziedzinie DMS (Document Management Systems), głównie w aspektach technicznych dotyczących hardware-u i software-u. Jego umiejętności oraz kompetencje w pozytywny sposób przekładają się na wsparcie naszych Partnerów, w całym cyklu życia posiadanych rozwiązań służących automatyzacji przetwarzania dokumentów.