Zaznacz stronę

W połowie czerwca niekwestionowany lider rynku, spółka PFU (EMEA) Limited zaprezentowała nową serię skanerów dedykowanych do codziennego skanowania – skanery Fujitsu SP drugiej generacji. Nowe produkty są silną odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku. Łatwa obsługa, elastyczne i efektywne kosztowo wdrożenie oraz utrzymanie skłoni wiele organizacji do wykonania swojego pierwszego kroku w kierunku cyfrowej transformacji.

Nowe modele SP-1120N, SP-1125N i SP-1130N zostały zaprojektowane z myślą o usprawnieniu codziennych zadań i przepływu informacji wewnątrz organizacji. Wszystkie posiadają zintegrowany interfejs LAN, umożliwiając wielu użytkownikom współdzielenie jednego skanera. Inżynierowie PFU położyli silny nacisk na dostęp do niezbędnych funkcji skanowania przy jednoczesnym zachowaniu intuicyjnej obsługi, z czego znane są ich produkty. Nowe modele zapewniają obsługę z menu, bazującym na profilach skanowania lub przy pomocy jednego naciśnięcia przycisku bezpośrednio na skanerze, dzięki czemu seria Fujitsu SP jest szczególnie przydatna dla tych, którzy chcą zautomatyzować proces skanowania, wyodrębniania i udostępniania odczytanych informacji bezpośrednio do swoich obiegów informacji. Funkcja APR (Automatic Profile Recognition) tj. automatyczna detekcja profilu pozwala na rozpoznawanie predefiniowanych formularzy i ich przetwarzanie zgodnie z odpowiednio skonfigurowaną wcześniej procedurą.

Wszystkie trzy urządzenia z tej serii zostały wyposażone w kompletny pakiet oprogramowania PaperStream firmy PFU. Pełna podstawowa wersja oprogramowania PaperStream Capture automatyzuje i usprawnia proces skanowania poprzez zasilanie systemów obiegu dokumentów w niezbędne dane przy minimalnym wysiłku i przeszkoleniu użytkownika. PaperStream IP to wiodąca na rynku technologia poprawy jakości obrazów działająca w oparciu o standardy TWAIN i ISIS, zapewniająca wyjątkową jakość na wyjściu, zoptymalizowaną do potrzeb technologii OCR wspierającej tworzenie plików przeszukiwalnych PDF czy edytowalnych jak Word, PowerPoint bądź Excel. Zintegrowana technologia PaperStream IPNet pozwala użytkownikom szybko połączyć się z dowolnego komputera z jednym ze skanerów w sieci – uwalniając ich od ograniczeń związanych z długością przewodu USB i zapewniając elastyczną architekturę wdrożenia. Zapewnia to przejrzystą ścieżkę dla potencjalnych migracji, jeżeli organizacja zechce w przyszłości rozszerzyć zakres i możliwości procesu skanowania.

Nowa generacja skanerów Fujitsu serii SP to:

 • SKUTECZNOŚĆ
  Zautomatyzuj procedury przechwytywania; skanuj, przetwarzaj i modyfikuj wszystko jednym dotknięciem/kliknięciem dzięki prekonfigurowanym profilom.
 • PRODUKTYWNOŚĆ
  Usprawnij operacje, integrując je z danymi przechwyconymi ze skanów.
 • NIZAWODNOŚĆ
  Wiodące na rynku oprogramowanie do przetwarzania obrazu dołączone do skanera.
 • ŁATWOŚĆ
  Z łatwością twórz przeszukiwane pliki PDF lub edytowalne dokumenty Word, Excel i PowerPoint.
 • ELASTYCZNOŚĆ
  Zoptymalizuj architekturę skanowania – użyj skanera z dowolnego komputera.

“Dostęp do danych jeszcze nigdy nie był tak ważny, ze względu na konieczność szybkiej adaptacji wielu osób do nowych realiów pracy w środowiskach sieciowych”- powiedział Mike Nelson, Senior Vice President PFU (EMEA) Limited. „Dzięki nowym modelom seria SP drugiej generacji umożliwi wielu organizacjom zaspokojenie ich podstawowych potrzeb w zakresie skanowania, przynosząc im korzyści zarówno na poziomie operacyjnym, jak i strategicznym, a także kontynuując misję PFU EMEA, aby umożliwić przepływ informacji na całym świecie”

Mike Nelson

Senior Vice President, PFU (EMEA) Limited

Zapytaj o rozwiązania Fujitsu naszego specjalistę:

Katarzyna Włoch

Product Manager
tel. +48 502 447 113
k.wloch@alstorsds.pl