Zaznacz stronę

Zespół Alstor SDS dziękuje za wzięcie udziału w bezpłatnym webinarium Scale Computing “Centra Danych w erze Edge Computing’u”. Podczas prezentacji uczestnicy mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniem HC3. W drugiej części webinaru zaprezentowane zostało rozwiązanie HC3 od Scale Computing na webowym interfejsie zarządzającym, m.in.: tworzenie maszyn wirtualnych, kopii migawkowych, replik, odtwarzanie plików, itp. Podczas 60 minutowego seminarium online uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań ekspertowi Scale Computing – William van Collenburg.

Nic straconego jeśli zabrakło Ci czasu na uczestnictwo w webinarze! Odtwarzając poniższy materiał wideo nadal możesz sprawdzić jak zintegrować pamięć masową, serwery oraz oprogramowanie wirtualizacyjne, w jednym skalowalnym i łatwym w zarządzaniu urządzeniu. HC3 Edge sprawia, że Twoja infrastruktura fizyczna znajduje się tam, gdzie powstają dane. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz je szybko, efektywnie i wydajnie przetwarzać. Automatyzacja, autonaprawa i wysoka dostępność utrzymują wszystkie aplikacje i użytkowników online, bez konieczności posiadania personelu IT na miejscu.

Nagranie z webinaru:

Informacje o webinarium:

Data:
31 stycznia 2020 (piątek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
45-60 minut
Język prezentacji:
angielski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne – po rejestracji.
Dostęp do webinaru:
z komputerów PC (Windows i MacOS)
oraz z urządzeń mobilnych (Android, iOS).
Podczas tego webinarium dowiesz się:
  • jak Edge Computing poprawia efektywność każdej branży, w której istnieją zdalne lokalizacje;
  • jak Scale Computing przekształca rozproszone i odizolowane lokalizacje (filie, oddziały) w samozarządzalne mikrocentra danych;
  • o zaletach Edge Computing z HC3 Edge – m.in. jak aplikacje są w stanie działać podczas aktualizacji lub gdy pojawią się problemy ze sprzętem.

Informacje o prowadzącym:

William van Collenburg

William van Collenburg

Solutions Engineer, Scale Computing

Posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z rynkiem IT. Specjalizuje się w: wirtualizacji, VMware, rozwiązaniach sieciowych, sprzęcie serwerowym, zarządzaniu systemami oraz sprzęcie do przechowywania danych. Z firmą Scale Computing współpracuje od stycznia 2019 roku.

Thorsten Schaefer

Thorsten Schaefer

Regionalny menedżer, Scale Computing

Z rynkiem IT związany jest od wielu lat, posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z branżą oprogramowania komputerowego. Specjalizuje się w Hyper-Converged Infrastructure (HCI), Software Defined Storage (SDS), Storage Area Network (SAN), VMware, Storage oraz VDI. Posiada praktyczną wiedzę techniczną z zakresu informatyki biznesowej. Jest absolwentem Open University of London oraz Duale-Hochschule Baden-Württemberg (Stuttgart, Niemcy).

Do kogo skierowany jest ten webinar?

  • Do administratorów sieci i specjalistów IT, którzy na co dzień zajmują się obsługą Centrów Danych każdej wielkości.
  • Do specjalistów IT, którzy chcą poznać najnowsze rozwiązania dotyczące Edge Computingu.
  • Do resellerów, którzy chcą lepiej zrozumieć, jaką rolę odgrywa architektura rozproszonych zasobów IT (Edge Computing).
  • Do wszystkich zainteresowanych nowościami na rynku IT.

Nie wiesz czym jest platforma HC3?

Unikalnym składnikiem rozwiązania Scale Computing jest opatentowane oprogramowanie HyperCore. Jest ono wstępnie zainstalowane na każdym węźle HC3, gotowe do uruchomienia bezpośrednio po rozpakowaniu, dostrojone dla każdego typu węzła HC3, bez potrzeby korzystania z dodatkowych licencji lub instalacji dodatkowego oprogramowania. HyperCore w sposób ciągły monitoruje wszystkie maszyny wirtualne, oprogramowanie oraz elementy sprzętowe, aby wykryć i automatycznie zareagować na typowe zdarzenia infrastruktury, zachować dostępność aplikacji i uprościć zarządzanie centrum danych.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania, które będą prezentowane podczas webinarium:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@alstorsds.pl
tel.: +48 605 274 271

Jeśli masz pytania związane
z organizacją wydarzenia prosimy
o kontakt z:

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@alstorsds.pl
tel.: +48 609 601 910