Zaznacz stronę

Firma Alstor SDS specjalizowany dystrybutor rozwiązań do przechowywania danych rozszerza swoje portfolio produktowe o profesjonalne stacje robocze Supermicro. Spółka będzie oferować specjalnie do tego przygotowane, gotowe konfiguracje, oparte o dane przekazane przez partnerów firmy. W ofercie Alstor SDS znajdą się również komponenty producenta przeznaczone do budowy własnych rozwiązań. Jednakże odpowiednie certyfikacje i profesjonalne wsparcie techniczne będą posiadać wyszczególnione w portfolio Spółki gotowe zestawy.

Certyfikowane platformy Supermicro dla Ansys, PTC i Dassault Systemes

Przedsiębiorstwo Supermicro oprócz rozwiązań serwerowych i pamięci masowych oferuje wysokiej klasy stacje robocze do zastosowań profesjonalnych oraz dla graczy. W ostatni czasie trzech dużych producentów specjalistycznego oprogramowania, służącego do projektowania i wizualizacji 3D, symulacji komputerowej oraz obliczeń inżynierskich, certyfikowało aż trzy modele SuperWorkstation, jako właściwe platformy do ich oprogramowania, spełniające wysokie wymagania wydajności oraz jakości.

Dwa modele to jednoprocesorowe rozwiązania. Pierwszy z nich jest klasy popularnej SYS-5039A-I (Intel® Xeon® W-2200/ W-2100, do 256GB RAM), drugi natomiast klasy ekspert SYS-5049A-T (Intel® Xeon® Scalable 2Gen, do 3TB RAM). Trzeci model to dwuprocesorowa stacja robocza SYS-7039A-I z takimi komponentami na pokładzie jak: Intel® Xeon® Scalable 2Gen, do 4TB RAM.

Ansys Inc.

Przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem i dystrybucją oprogramowania wspomagającego obliczenia inżynierskie (Computer Aided Engineering). Obecnie jest największym producentem oprogramowania do symulacji komputerowej. Stworzył jedyną dostępną na rynku platformę do symulacji komputerowej, umożliwiającą prowadzenie symulacji sprzężonych z dziedziny mechaniki, przepływów i elektromagnetyzmu.

Dassault Systèmes S.A.

Międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą we Francji, specjalizujące się w oprogramowaniu do projektowania i wizualizacji 3D oraz do zarządzania cyklem życia produktów.

PTC Inc.

Firma tworząca oprogramowanie do modelowania parametrycznego, asocjacyjnego, opartego na cechach, solidnego projektowania wspomaganego komputerowo (CAD), w tym do zarządzania cyklem życia produktu (PLM). Produkty i usługi PTC obejmują między innymi Internet rzeczy (IoT) i rzeczywistość rozszerzoną (AR).

Wszelkich informacji na temat możliwości zakupu rozwiązania oraz odpowiedzi na Państwa pytania udziela ekspert Alstor SDS:

Piotr Żyliński

Product Manager
p.zylinski@alstorsds.pl
tel.: +48 603 948 366