Zaznacz stronę

Warszawa / Lipsk, 29 października 2018 roku – Allegro Packets GmbH, lider rynku w dziedzinie testowania i analizy sieci oraz Alstor SDS, jeden z największych dystrybutorów IT w Polsce rozpoczęli współpracę. Nowy partner dystrybucyjny Alstor SDS z Warszawy będzie posiadał w swojej ofercie pełne portfolio rozwiązań firmy Allegro Packets. Produkty już są dostępne dla klientów z rynku polskiego.

Nowe partnerstwo oparte jest na filozofii Allegro Packets, polegającej na dostarczaniu na rynek wysokiej jakości, najnowocześniejszych oraz innowacyjnych produktów służących analizie i rozwiązywaniu problemów sieciowych. Rozwiązania stanowiące ofertę Allegro Packets uzupełnione zostały o pełen pakiet usług, takich jak szkolenia, doradztwo i wsparcie techniczne klienta.

Najnowocześniejsze sieciowe narzędzia diagnostyczne opracowane przez inżynierów Allegro Packets to m.in. Allegro 200, Allegro 1000, Allegro 3000 oraz Allegro 5000. Urządzenia te będą dystrybuowane przez Alstor SDS na terenie całego kraju. Narzędzia Allegro Packets są w coraz większym stopniu wykorzystywane przez administratorów sieci na całym świecie. Specjaliści ds. IT wykorzystują te rozwiązania do analizowania ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym oraz do przechowywania zdarzeń z przeszłości, w celu szczegółowego śledzenia danych bieżących oraz historycznych. Taka funkcjonalność pozwala na szybką i łatwą identyfikację: problemów sieciowych, tzw. „wąskich gardeł” oraz utratę pakietów danych. Allegro Network Multimeter wykorzystuje skomplikowane algorytmy programowe, które służą do analizy szczytowych obciążeń oraz zakłóceń, zapewniając jednocześnie potężne narzędzia do monitorowania sieci wpływające w znaczący sposób na zapewnienie wysokiej jakości pracy całej sieci.

Klaus Degner, Dyrektor Zarządzający i założyciel przedsiębiorstwa Allegro Packets jest przekonany o perspektywach i możliwościach rozwoju produktów marki Allegro w sąsiednim kraju (w Polsce): „Jesteśmy bardzo podekscytowani nową współpracą z Alstor SDS. Widzimy ogromny potencjał dla produktów do analizy i monitoringu sieci w Polsce. Oferując szeroką gamę urządzeń i rozwiązań jesteśmy wstanie zaspokoić wszystkie potrzeby i wymagania polskich klientów. Dzięki naszym wszechstronnym produktom z linii Allegro Network Multimeter możemy pomóc zarówno małym przedsiębiorstwom z sektora MŚP, dużym korporacjom, jak również dostawcom usług.

 

Dodając innowacyjne produkty do pomiaru i analizy Allegro Packets, znacząco uzupełniliśmy swoje portfolio. Po intensywnych poszukiwaniach i dyskusjach, wybraliśmy Allegro Packets. Produkty i rozwiązania tej firmy idealnie spełniają wymagania i potrzeby naszych klientów.” – oświadczył Jarosław Kupiec, Dyrektor ds. rozwoju w Alstor SDS.

Zobacz oryginalną treść informacji prasowej:

www.allegro-packets.com

Dowiedz się więcej o Allegro Packets

Dowiedz się więcej o Alstor SDS