Zaznacz stronę

Użytkownicy skanera Fujitsu Image Scanner mają teraz dostęp do technologii ABBYY FlexiCapture, która przechwytuje dane z dowolnego typu dokumentów i wspiera inteligentną automatyzację.

ABBYY, firma zajmująca się inteligencją cyfrową, w ostatnich dniach ogłosiła wydanie ABBYY FlexiCapture Connector dla PFU PaperStream NX Manager. To złącze umożliwia skanerom Fujitsu wykorzystanie możliwości programu ABBYY FlexiCapture do bardzo dokładnej analizy treści, w celu inteligentnego wyodrębnienia, klasyfikowania i przesyłania danych z dokumentów strukturalnych i niestrukturalnych (takich jak faktury i paragony), do odpowiednich odbiorców. Rozwiązanie przyspiesza automatyzację procesów związanych z obiegiem dokumentów, umożliwiając organizacjom optymalizację przepływu pracy, obniżenie ryzyka i poprawę obsługi klienta.

Oprogramowanie PaperStream NX Manager, dostarczane z wybranymi modelami skanerów Fujitsu, umożliwia łatwą integrację z różnymi aplikacjami i systemami klienta. Dodanie ABBYY FlexiCapture Connector pozwala użytkownikom PaperStream NX Manager na natychmiastowe wyodrębnienie danych biznesowych z dokumentów, które właśnie zostały zdygitalizowane za pomocą skanera Fujitsu.

Technologia Content Intelligence firmy ABBYY przekształca niestrukturalne dokumenty w dokumenty strukturalne, wyodrębnia przydatne informacje, które są gotowe do dalszego przetwarzania w aplikacjach korporacyjnych, w tym na platformach ERP, CRM, ECM i RPA.

Rozwiązanie umożliwia użytkownikowi biznesowemu natychmiastowy dostęp do odpowiednich danych i kontrolę nad procesem. Dzięki ABBYY FlexiCapture Connector digitalizacja dokumentów krytycznych odbywa się w miejscu ich powstania, dzięki czemu poszczególne jednostki biznesowe, a także cała organizacja, są bardziej zwinne i efektywne w szybszej obsłudze klientów.

„W związku z tym, że siła robocza staje się coraz bardziej zdecentralizowana i rozproszona, szczególnie w czasach obecnego kryzysu, konieczne jest, aby użytkownicy biznesowi byli wyposażeni w narzędzia, które pozwolą im odgrywać bardziej aktywną rolę w inicjatywach cyfrowej transformacji. Łącząc potężne możliwości Digital Intelligence firmy ABBYY wraz z światowej klasy skanerami Fujitsu, umożliwiamy użytkownikom biznesowym inteligentną automatyzację złożonych procesów, związanych z obiegiem dokumentów”.

Markus Pichler

Wiceprezes ds. sprzedaży na Europę, ABBYY

Dzięki technologii firmy ABBYY jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom jeszcze więcej możliwości i usprawnić przepływ informacji na całym świecie. Dzięki najważniejszym funkcjom do analizowania treści oprogramowania ABBYY, użytkownicy mogą szybko i dokładnie przetwarzać ważne dokumenty przedsiębiorstwa, od faktur do paragonów, pomagając usprawnić i obniżyć koszty związane z obiegiem dokumentów o znaczeniu krytycznym. PaperStream NX Manager razem z ABBYY FlexiCapture poprzez umożliwienie automatyzacji procesów zorientowanych na zawartość, zwiększają wydajność operacyjną i rewitalizują doświadczenie klienta”.

Mike Nelson

Wiceprezes , PFU (EMEA) Limited

Klienci posiadający obecnie PaperStream NX Manager mają teraz bezpłatny dostęp do ABBYY FlexiCapture Connector.

Zapytaj o rozwiązania Fujitsu naszego specjalistę:

Katarzyna Włoch

Product Manager
tel. +48 502 447 113
k.wloch@alstorsds.pl